Fotografia portretowa we Wrocławiu - POMOCY!!!

Fotografia portretowa we Wrocławiu - POMOCY!!!

Kogo wybrać na fotografa na ślub Wrocław? Mam już niezły mętlik w głowie, a czas ucieka. Kiedy najlepiej zamówić usługę, czy pół roku to nie za późno? Liczę na waszą pomoc:)

gagurni

Posty: 10

 
Od fotografii portretowej z Wrocławia w wykonaniu pani Ewy, wyśmienitego fotografa nie ma lepszych. Nasze zdjęcia wyszły rewelacyjne, wobec tego z wielką przyjemnością polecam.

Krzysio

Posty: 9

 
Jasne, iż taka fotografia portretowa jest super, natomiast trzeba trafić na dobrego fotografa. Koleżance zależało na właśnie takiej sesji i trafiła we Wrocławiu na zwykła usługę tak, jakbym to niemająca za niezmiernie pojęcia o robieniu zdjęć postawiła ją i pocykała fotki.

Pendrzec

Posty: 13

 
Jeśli zależy wam na fotografii portretowej z Wrocławia to ja również mogę polecić panią Ewę. Mam nadzieję, że i wam będzie się podobało. Zrobiliśmy sobie przepiękne portretowe zdjęcia całą rodzinką. Bardzo miła współpraca z panią fotograf.

dermin67

Posty: 24

 
My też mieliśmy spory kłopot z fotografem na wesele, chcieliśmy żeby był z okolic Wrocławia, bo najbliżej i najpewniej. Znajomi zamawiali fotografa z odległej miejscowości i nie dojechał na czas:(

Intro_69

Posty: 8

 
Kochani, my na swoim ślubie mieliśmy panią Ewę, to fotograf na ślub z Wrocławia, którego bez obaw możemy polecić http://ewafoto.com/fotograf-wroclaw-slub. Dla nas zrobiła sesję, o jakiej nawet nie śniliśmy. Możemy pochwalić się wam zdjęciami. Piszcie do nas i kontaktujcie się z p. Ewą. Pozdrawiamy.

dziubbek56

Posty: 7

 
Szukanie fotografa na wesele z Wrocławia samemu to starta czasu, najlepiej właśnie skorzystać z poleceń. Tak jest pewniej i masz gwarancję. Wiesz z kim będziesz miał do czynienia. To najlepsze rozwiązanie.

Paqu

Posty: 9

 
Jeśli szukacie zaufanego i sprawdzonego fotografa na ślub to polecam rzeczywiście panią Ewę z Wrocławia. To niezwykle sympatyczna kobieta, no a zdjęcia robi wprost dobre. Zamawiałam u niej sesję dla dziecka.

BoGGo

Posty: 16

 
Profesjonalne sesje ślubne tylko w wykonaniu fotografa na ślub z Wrocławia pani Ewy. To właśnie ona była u nas i dlatego serdecznie ją polecam. Zamawialiśmy usługę jakieś 5 miesięcy przed ślubem. Cudowna sesja.

englandrm

Posty: 33

 
My współpracowaliśmy z panią Ewą. To wyśmienity fotograf na ślub, teren na nieszczęście chyba tylko Wrocław. Ale dzwonić i pytać zawsze należałoby. Mogę przesłać kilka zdjęć ze swojego wesela i sesji, żebyście sami mogli ocenić.

Cronxxx

Posty: 38