Proszę pomóżcie !!! Fotograf na ślub ?

Proszę pomóżcie !!! Fotograf na ślub ?

W sierpniu biorę wesele z moim ukochanym i mamy już terminy, sale i wszystko ale brakuje nam jeszcze fotografa, który wykonałby sesje zdjęciowe, bo filmowanie wesela to jest działka kogoś innego. Zależy mi na zdjęciach w ładnej scenerii, dziękuje wam wszystkim za informacje.

Pozdrówka!

Snaaco

Posty: 28

 
Ja bym poszukała po sieci portfolio, sama nigdy nie miałam ślubu, ale pozowałam wielokrotnie w sukniach ślubnych i innych,z drugiej strony fotografie modowe i zdjecia ślubne to też jest inna działka, niby najniezwyklej liczy się technika robienia fotografie więc może nie będę ci tu wysyłać kontaktów do moich fotografów, ja na twoim miejscu szukałabym w jakiś portalach jakie zrzeszają fotografów, aktualnie nazwy nie podam bo piszę z telefonu, ale wpisz coś w stylu portal dla fotografów czy coś i może odszukasz.

Pozdrawiam serdecznie!

Wwalczuś

Posty: 25

 
We Wrocławiu znam jednego fotografa, http://www.gophoto.com.pl tutaj masz portfolio i możesz sobie sprawdzić czy styl robienia fotografii ci się podoba, bo to jest niezwykle ważne, żeby styl odpowiadał twoim potrzebowaniom. Co do cen to nie wiem jak to wygląda, bo i tak zawsze każda para chce coś innego i wtedy się jakoś dobiera cenę indywidualnie, zawsze można sie jakoś dogadać ;) Trzymam kciuki, aby twój ślub i wesele to były naprawdę przepiękne chwile i żeby twój facet zawsze był kochający i taki jak na początku.

asdrian301182

Posty: 20

 
Soczysty temat, ale ja ci nie pomogę, boj zaś wesele brałam już prawie 8 lat temu i to wtedy nawet nie było modne mieć fotografa, po prostu kuzynka i wujek latali i cykali foty przed ślubem, po ślubie i na sali, zaś nikt nie jechał gdzieś w teren aby sobie fotty cykać, bowiem przecież goście czekali na sali. Z drugiej strony fajnie by było mieć dzisiaj takie fotki do pooglądania, boj zaś generalnie jestem strasznie neifotogeniczna i na takich pozowanych wyglądam o niebo lepiej niż tak w sytuacji gdzie fotografie są robione „znienacka“ ;)

RAK-Buuu

Posty: 41

 
A zobacz może ta galeria ci podpasuje http://gophoto.com.pl/fotografia-slubna/ ja u tego fotografa robiłam fotografie z mężem pół roku temu (latem) i byliśmy niesłychanie zadowoleni. To dobry i miły fotograf, nie jakiś postrzelony, który ma dziwne wizje i nie możesz się ruszać po swojemu. Co do ceny to nie wolno jest mi jej podawać, bo to trochę po znajomości było i pewno klienci z zewnątrz mają trochę drożej :P lecz ogólnie z tego co wiem to nie bierze jakoś super wiele, tak jak po prostu na rynku cenowo to wygląda.

Wwesoly0209

Posty: 21