Przegrywanie vhs, kogo polecacie

Przegrywanie vhs, kogo polecacie

Cześć słyszałem, że jest taka opcja jak przegrywanie vhs na dvd, wiecie może ile kosztuje dan usługa?

Jeśli jest w taniej cenie to chętnie bym skorzystał.

Lalka

Posty: 25

 
Dzień dobry, zależy mi na znalezieniu dobrej firmy, która zajmuje się takimi rzeczami jak na przykład przegrywanie vhs na dvd, macie może na nią namiary?

Polecicie mi ta, która waszym zdaniem świadczy najlepsze usługi za przyzwoitą cenę? Będę wam ogromnie za to wdzięczna. Czekam na wszelkie informacje, z góry wszystkim dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

@rebk67

Posty: 17

 
Cześć,

znam bardzo dobrze wasz problem gdyż sama miałam podobny, znalazłam jednak w Internecie takową stronę www.vhs24.pl i na niej się wszystkiego dowiedziałam na dany temat. Teraz przegrywanie vhs na dvd jest dla mnie czymś bardzo pomocnym. Wiele filmów dana firma mi przegrała, jestem zadowolona w stu procentach.

Mam nadzieję, że wam pomogłam, pozdrawiam.

FiKra

Posty: 27

 
Witam serdecznie, mam w domu jakąś starą kasetę z filmem, sądzę, że to pamiątka rodzinna nie mogę jednak tego odtworzyć gdyż nie mam wideo. Chciałabym to przegrać na płytę dvd, jest taka możliwość? Będę wam bardzo wdzięczna za informacje na dany temat. Czekam z niecierpliwością, pozdrawiam.

Bryzyt1

Posty: 16

 
Cześć, wiecie może czy da radę przegrać film ze starej kasety wideo na nowoczesny przenośnik informacji typu płyta dvd? Mam nadzieję, że mi pomożecie i cos poradzicie, bo koniecznie musze przegrać film z kasety na płytę.

Czekam na informacje.

morssssik

Posty: 29

 
Hej, mam do was prośbę a mianowicie chodzi o przegrywanie vhs na dvd, wiecie gdzie coś takiego można zrobić? Za ile i w jakiej jakości jest przegrany film?

Zależy mi bardzo na czasie więc proszę was o szybkie informacje, będę ogromnie wdzięczna. Czkam z niecierpliwością, pozdrawiam i z góry dziękuję.

Babike

Posty: 24