Fotograf ślubny - dobra firma ?

Fotograf ślubny - dobra firma ?

Pytanie o fotografię ślubną na Śląsku. Czy ktoś może polecić jakiegoś fotografa, chodzi nam oczywiście o kogoś z bogatym, żeby nie powiedzieć, że bardzo bogatym doświadczeniem.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

serwertus

Posty: 11

 
Tak też myślałam, że terminów nie ma jeśli chodzi o bardzo dobrego fotografa ślubnego. Trzeba by było na niego zdecydować się wcześniej niż na męża. Znajoma rezerwowała fotografa 1,5 roku wcześniej, czasem wydaje mi się to absurdalne. Pozdrawiam gorąco.

Franuś

Posty: 11

 
Wszystko zależy od popularnych miesięcy, w tych mniej fotografa ślubnego z reguły można zamówić wcale nie w tak odległych terminach, jak tu niektórzy piszą.

namok

Posty: 15

 
Na swoim ślubie mieliśmy kompletną klapę. W sumie to trochę nasza wina. Zamówiliśmy fotografa ślubnego, który nie miał doświadczenia. Bardzo żałujemy, iż wcześniej się nie zorientowaliśmy, kto to jest. Teraz z łezką w oku czytam to, co wy piszecie i polecacie takich porządnych fotografów.

WiQ111

Posty: 15

 
My nie mieliśmy problemu z fotografią ślubną na Śląsku. Polecany przez wielu fotograf akurat był wolny. Dzięki niemu świat na dzień ślubu zatrzymał się dla nas, a dowody mamy w postaci fantastycznych zdjęć. Wszystkim polecam pana Patryka Wolańskiego, to specjalista z duszą. Gorąco polecamy i pozdrawiamy.

gregcie@

Posty: 29

 
Nie przesadzajcie z tymi terminami jeśli chodzi o fotografa ślubnego. Fakt, że trzeba zamówić takiego nieco wcześniej, ale nie dwa lata. Nie dajmy się zwariować. Naszego zamawialiśmy 5 miesięcy wcześniej i to w zupełności wystarczyło. Pozdrawiamy:-)

TeS

Posty: 21

 
W naszym wypadku było akurat tak, że fotografię ślubną zamawialiśmy na pół roku wcześniej, mieszkamy na Śląsku i tutaj nie widzimy jakichś strasznych trudności. Ludziska nie panikujcie.

Klarka45

Posty: 15

 
Znajomi wybrali Pana Patryka Wolańskiego. Tutaj jest strona tego fotografa ślubnego http://www.patrykwolanski.pl.

Osobiście oglądałam zdjęcia sprzed ślubu, ślubu, wesela i sesję plenerową. Jestem pełna podziwu.

GGregbard

Posty: 11

 
Uważam, że jeśli chodzi o fotografię ślubną to nie można szukać TANIO, na Śląsku nie widzę, żeby było ogromnie drogo, ale są naprawdę bardzo dobrzy fotografowie. Na ten dzień i tak trzeba się szykować z kasą, to i co przebierać wśród amatorów upamiętniania tak doniosłej chwili i zbijaniu cen.

Pamooko

Posty: 15