Pomocy! Coś fajnego do salonu !

Pomocy! Coś fajnego do salonu !

Moja mowa będzie krótka – żądam gdzieś wydrukować tanio fotografie, lecz w dobrej rozdzielczości i w większym formacie. Wszelkie namiary na dobre firmy z doświadczeniem mile widziane:) Pozdrawienia!

wujtom

Posty: 34

 
Tak! Chcę powiedzieć, że naprawdę fajnie wygląda salon z obrazami wydrukowanymi na podstawie rodzinnych zdjęć:) Takie Obrazy na płótnie na fotodruk.pl robi chociażby firma fotodruk.pl. Nadruk jest na specjalnym materiale bawełnianym, natomiast jego trwałość producenci obliczają na sto lat, więc troszkę posłuży :P I co znaczące ich druk nie jest trujący, tak jak to wielokrotnie bywa u innych firm tego typu.

RAK-Buuu

Posty: 38

 
Z tego co widzę to moda na fototapety wróciła na idealne :) Skoro powstają takie wątki :) U nas dziesięć lat temu wisiała fototapeta prezentująca piękny wodospad w samym centrum salonu, hehe, ale później się okazało, iż to siara, to zdarliśmy :P Fakt, iż teraz jest większy dobór niż kiedyś i lepsza jakość wydruku. Pozdrawiam!

Yuri20

Posty: 29

 
Fajne rzeczy teraz można zrobić z grafiką. Drukarnie mają takie maszyny, że rozdzielczość mogą zaoferować potężną:) Sporych rozmiarów wydruki fotograficzne można zlecić nawet internetowo. Jest to tania opcja, szybka oraz wygodna. Warto poszukać w sieci, albowiem jest wiele sklepów, jakie robią rzeczywiście idealne wydruki :)

HARY1953

Posty: 27

 
Hmm...nie wiem czy mógłbym coś polecić. Generalnie w domu mamy raczej typowe tapety, ale rzeczywiście są troszkę nudne, można by coś poeksperymentować w tym temacie :) W sumie też bym chętnie nabył coś takiego do salonu. Także też chętnie poczytam o sklepach, jakie się zajmują wydrukiem wysokiej jakości obrazów i fototapet! Pozdrawiam!

uiids

Posty: 29

 
Tak! Mogę powiedzieć, iż faktycznie fajnie wygląda salon z obrazami wydrukowanymi na podstawie rodzinnych zdjęć:) Takie Obrazy na płótnie na fotodruk.pl robi choćby firma fotodruk.pl. Nadruk jest na specjalnym materiale bawełnianym, natomiast jego trwałość producenci obliczają na sto lat, więc trochę posłuży :P ORAZ co znaczące ich druk nie jest trujący, tak jak to częstokroć bywa u innych firm tego typu.

Pięknaaa12

Posty: 37

 
Bardzo fajny pomysł z takim obrazami:) Myślę, że jak już kupisz i powiesisz to zobaczysz jak to zarąbiście wygląda! W dobrych sklepach odnajdziesz wiele stylowych motywów – zwierzęta, natura, sport, architektura, natomiast można się również pokusić o wydruk własnej grafiki:) Wypada tylko patrzeć, gdzie jakiego sprzętu do drukowania używają i jakiego materiału. Najlepszy będzie Canvas moim zdaniem.

Jacuś

Posty: 33

 
Cześć wszystkim! Fototapety można teraz zakupić w każdym lepszym sklepie z takimi dekoracjami, niemniej jednak wiadomo tapeta tapecie nierówna :) Moim zdaniem warto zainwestować w rzeczywiście trwałe rzeczy, które będą służyć przez dekady. Takie wydruki mają chociażby na fotodruk.pl. Producenci piszą, że kolory będą się trzymać przez cały wiek:) Kupowałem już u nich i powiem, że obsługa rzeczywiście sprawna, szybka, zero marudzenia, sto procent profeski.

NEO-MAxi34

Posty: 41

 
Tak! Mogę powiedzieć, iż naprawdę fajnie wygląda salon z obrazami wydrukowanymi na podstawie rodzinnych zdjęć:) Takie Obrazy na płótnie robi chociażby firma fotodruk.pl. Nadruk jest na specjalnym materiale bawełnianym, natomiast jego trwałość producenci obliczają na sto lat, więc trochę posłuży :P I co znaczące ich druk nie jest trujący, tak jak to raz za razem bywa u innych firm tego typu.

Eukalipto

Posty: 34