Fotograf trójmiasto, gdzie ?

Fotograf trójmiasto, gdzie ?

Witam serdecznie. Jeśli mieliście na ślubie dobrego fotografa ślubnego z Gdańska, dajcie znać. Chodzi mi o kompletny reportaż weselny, na pewno też sesję plenerową. Z góry dziękuję.

Abaddon616

Posty: 2

 
Doskonały fotograf ślubny z Gdyni http://fleetingmoments.pl/fotograf-slubny-trojmiasto-gdansk-gdynia-sopot/. Świetnie zna się na nowoczesnych konwencjach. Kontaktować się niewątpliwie wcześniej.

edyta123

Posty: 6

 
Dojeżdżają, natomiast należy pamiętać, że każdy fotograf z trójmiasta dolicza stawkę za kilometr. Niestety w sumie jak w każdej branży. Więc najlepiej nie szukać nie wiadomo jak daleko. Albowiem na miejscu zawsze można znaleźć kogoś dobrego. Trzeba zacząć wcześniej i mieć cierpliwość.

Fanatyk

Posty: 9

 
Oczywiście to nasze pierwsze poszukiwania ;) więc nie mamy doświadczenia. O co pytać, co jest znaczące, żeby poznać, czy to rzeczywiście ten fotograf ślubny. Szukamy kogoś w Sopocie. Sporo tu propozycji to prawda. No i może zatem tak wielki dylemat :D

Qxy2

Posty: 20

 
Z polecenia najlepiej, bo tak szybciej, ale poza tym pewniej. Nie do końca byłbym pewien, że tak dużo mamy profesjonalnych fotografów w Gdańsku. Szukamy kogoś z mega doświadczeniem. Pasja owszem, ale też ugruntowana pozycja zawodowa się liczy. Inaczej być nie może :D

klarka

Posty: 9

 
U nas było szybko i na temat. Zamawialiśmy fotografa ślubnego w Gdyni na miesiąc przed. Wszystko udało się, jak powinno :) A sesja plenerowa była za granicą. Na sukces nie ma reguły.

CHatka-eKo

Posty: 2