Kamerzysta na slub suwałki

Kamerzysta na slub suwałki

Troszkę już przejrzeliśmy z narzeczoną stron z ofertą kamerzystów i obecnie nie mamy pojęcia kogo wybrać. Wszyscy wyglądają na profesjonalnych...Może macie sprawdzonych kamerzystów zajmujących się obsługą ślubów i wesel i moglibyście doradzić?

Siwek

Posty: 24

 
Skąd ja to znam? :) My mieliśmy to szczęście, iż dość szybko zarezerwowaliśmy kamerzystę. To znaczy – szczęście w ogólnym nieszczęściu, bowiem pan operator nie należał do szczególnie rozgarniętych:P No, ale znaczące, iż był w ogóle. Jeśli miałbym brać wesele jeszcze raz, pewnie też bym uprzednio popytał na takim forum. No ale cóż – mądry polak po szkodzie, zaś mam nadzieję, iż drugiego ślubu już brać nie będę musiał, bowiem na razie mi całkiem nieźle jako młody żonkoś :)

kamillysiakk

Posty: 24

 
Przeróżnie to bywa z tymi kamerzystami. Jedni faktycznie wiedzą co wykonać z kamerą i potem montują ciekawe filmy, natomiast inni trochę odwrotnie:) Parę już wesel zaliczyłem i tak powiem, iż fifty fifty. Na jednym super kamerzysta na drugim niepotrzebnie. Jakbym miał na własne wesele szukać to powiem szczerze, iż bym wolał nawet więcej zapłacić i zamówić firmę z daleka, żeby mi jedynie porządny film nagrali. Bowiem jednak ślub ma się raz w życiu. Przynajmniej niektórzy :)

ghjss

Posty: 35

 
Heh, w Suwałkach to znam może ze dwie przyzwoite firmy, które się zajmują takim nagrywaniem. My akurat na swój wesele zamówiliśmy usługę ze strony www.studiojgk.suwalki.pl. Nie ma się do czego przyczepić. Cena myślę, że niezła jak na to ile inni biorą za takie wideofilmowanie. Kontakt też korzystny. Szybko zrobiliśmy rezerwację, później długo nie czekaliśmy na płytkę. Generalnie – polecam!

Szukamdropa

Posty: 40

 
Z takich lepszych firm w naszym regionie to myślę, że mógłbym polecić www.studiojgk.suwalki.pl. Oni ogólnie nagrywają inne imprezy – te prywatne i firmowe, robią też fotki, zarówno propozycja całkiem wszechstronna. Niezwykle przyzwoity kontakt, zero stresu, wszystko do dogadania. Pracują za pomocą przyzwoitego sprzętu...Na nieszczęście co niektóre firmy wciąż kręcą filmy na takim poziomie, jakby zamiast kamerą nagrywali żelazkiem. Tutaj na szczęście nie ma tego problemu:)

Jacuś22

Posty: 33

 
Skąd ja to znam? :) My mieliśmy to szczęście, że dość szybko zarezerwowaliśmy kamerzystę. To oznacza – szczęście w ogólnym nieszczęściu, albowiem pan operator nie należał do przede wszystkim rozgarniętych:P No, lecz istotne, że był w ogóle. Jeśli miałbym brać ślub jeszcze raz, pewnie też bym wcześniej popytał na takim forum. No lecz cóż – mądry polak po szkodzie, a mam nadzieję, że drugiego ślubu już brać nie będę musiał, albowiem na razie mi całkiem nieźle jako młody żonkoś :)

agdb1301

Posty: 32

 
Dziś to planowanie wesela trzeba naprawdę uprzednio zacząć. My naszego kamerzystę to już mieliśmy nagranego półtorej roku uprzednio:) Taki rynek, na pół roku przed to już wszyscy mieli na sierpień zarezerwowane terminy. Trzeba się śpieszyć, bo na ostatnią chwilę załatwianie to nie jest idealne rozwiązanie. Pozdrawiam!

Alexiii

Posty: 28