fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

fotograf ślubny Inowrocław, kogo polecicie ?

Poszukujemy fotografa ślubnego z Inowrocławia. Jeśli polecacie może kogoś konkretnego, komu można zaufać i ma on kreatywne pomysły, czekamy. Niezmiernie dziękujemy za wszelką pomoc.

opert34

Posty: 3

 
No właśnie. Mnóstwo jest zakładów fotograficznych, które oferują zdjęcia ślubne. Myślę, iż jeżeli chodzi o jakiegoś mega polecanego i rozchwytywanego fotografa we Włocławku, to dwa lata wcześniej będzie spoko ;) Niektórzy mają zaklepane terminy na kilka lat do przodu i to całkiem poważnie.

Jasia12

Posty: 8

 
Korzystaliśmy z usług tego fotografa ślubnego ze Strzelna http://fotoquznia.com.pl. Profesjonalista, a poza tym niezwykle miła osoba. Kapitalna współpraca, sesja udana, goście i my zachwyceni efektem :) Trudno nie polecić :D Tyle, że ma terminy, więc pożądane byłoby sporo uprzednio.

marek

Posty: 8

 
Na spokojnie. Wszystko trzeba zrobić w okresie okołoślubnym na spokojnie. Wybór fotografa ślubnego w Strzelnie to kolejny dylemat :) Można zacząć poszukiwania wcześniej, żeby nie zostawić tej ważnej sprawy na ostatnią chwilę. Fotografowie mają sporo zaklepanych terminów.

Bany07

Posty: 17

 
Też uważam, iż miła współpraca to pierwszy krok do sukcesu. Ja już po ślubie, lecz pamiętam, ile dylematów było. Najpierw szukaliśmy wolnych terminów. Nie można było znaleźć fotografa ślubnego we Włocławku. Trzeba było szukać z okolic.

Lopez58

Posty: 2

 
Szukałam sama fotografa ślubnego w Strzelnie, albowiem uważam, że mój ukochany nie ma najlepszego pojęcia o dobrych zdjęciach :D Jakie macie doświadczenia z szukaniem sesji zdjęciowej?

Olekk

Posty: 7

 
U mnie było wszystko na wariackich papierach :D Dobrze, że w ogóle udało mi się znaleźć fotografa ślubnego z Włocławka, który miał wolny termin. Opatrzność chyba nad nami czuwała ;) Inaczej tego nie da się wytłumaczyć :)

Radziu

Posty: 2

 
Dużo dojeżdża, natomiast bez wątpienia musi im się to opłacić. Moja siostra potrzebowała fotografa ślubnego z Radziejowa i nie udało jej się znaleźć nikogo na miejscu. Zamówili u kogoś innego. Fotograf dojechał, natomiast naprawdę musieli zapłacić trochę grosza wiecej. Dlatego warto szukać wcześniej.

Aniusiaaa1

Posty: 5

 
Na razie planuję ślub, lecz widzę, że większym problemem będzie fotograf weselny w Strzelnie :D Jak możecie polecić kogoś, kto ma wolne terminy na 2019 rok, dajcie znać. Chciałabym mieć ten temat z głowy, jeśli okazuje się, że to tak poważny problem. Piszcie i polecajcie, może na priv jakieś fotografie ewentualnie.

saradonin

Posty: 5