Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Jak się robi mozaikę – pomocy!!

Cześć, na prezent walentynkowy dla własnej dziewczyny poszukuję firmy, jaka zrobi obraz z naszych zdjęć. To się chyba mozajka nazywa, nie wiem czy to nazwa profesjonalna, polecicie coś? Kogoś?

1Alex149

Posty: 35

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, lecz on dużo bierze, myślę, że na internecie znajdziesz coś tańszego. Ogólnie ten mój znajomy jest trochę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, że tego nie czyta :P lecz cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

ghjss

Posty: 35

 
Fajna sprawa, niemniej jednak totalnie nie mam jak ci pomóc. Ja mieszkam od dłuższego czasu za granicą i u mnie takie ramki widziałam w Jacks’s Fav’s niemniej jednak o ile nie siedzisz w Irlandii to dużo nie pomogę... no chyba, że internecie poszukasz. Myślę, że powinnaś coś odszukać, albowiem w końcu dużo rzeczy w tym naszym internecie można pozyskać, czasami trafiam na takie rzeczy, że aż się dziwię jak ktoś mógł wpaść na coś takiego O___o zaś nieraz jestem zachwycona i już mam sposoby jak to wykorzystać.

wujtom

Posty: 35

 
Fajne są takie mozajki, modne ostatnio bardzo i często je widzę w necie, więc to chyba nic trudnego, niemniej jednak u nikogo na chacie jeszcze nie widziałam. Może wersja na powieszenie na ścianie jest ogromnie droższa od tej wesji cyfrowej. Nie wiem ile to może kosztować, więc życzę powodzenia. Generalnie jak coś znajdziesz to daj znać, bo to taka fajna sprawa, że z chęcią też bym sobie sprawiła taki rysuneczek, albo dała komuś na prezent, bo według mnie to idealna opcja prezentowa. Napeweno lepsza niż jakieś skarpety czy butla alku

yarofe

Posty: 34

 
na Mozajkowo możesz odszukać, jak wpiszesz w Google powinnaś odszukać. Niezmiernie fajni ludzie tam pracują, zmieniałam projekt kilkanaście (!) razy a oni cały czas robili co chciałam i mi pomagali dobrać fotografie, no kochani ludzie :* ceny też mają takie, że ja jedynie szukam okazji kiedy tu można komuś nabyć taką mozajkę :D Niedługo tata ma urodziny to może dla niego też coś skomponuję, choć nie wiem jeszcze z których fotografii, lecz jakie kolwiek fotografie weźmiesz, efekt jest super hiper!

Annaaa12

Posty: 24

 
Przyzwoite pytanie, lecz ode mnie odpowiedzi brak... no mogę ciebie pocieszyć, że w necie jest zapewne kilka jak nie kilkanaście stronek o tym co cię interesuje, lecz konkretnej firmy ci nie przedstawię, nie mam takiej mozajki ani nikt z moich bliskich u których byłam w domu, więc nawet nie mam szanse jak się pytać.

Głowa do góry i szukaj ;)))

Szukamdropa

Posty: 40

 
Mój tata mamie zakupił na stronie www.mozaikowo.com.pl (miał jeszcze w historii przeglądania to pozwoliłam sobie zerknąć dla ciebie :P) nie wiem ile zapłacił, natomiast efekt jest faktycznie zaskakująco kozacki! Na początku jak zobaczyłam jej obraz (przedstawia różę) to pomyślałam, że ładna i byłam ciekawa jaka to technika, a ja tu podchodzę i widzę, że to nie pomalowane farbami czy coś tylko miniaturowe zdjęcia. Jak dla mnie bomba i spokojnie mogę polecić ich za wykonanie mają 6+

MagikP322

Posty: 40

 
Już prawie dotarłam do końca wątku jaki czytałam i pokazało mi się twoje pytanie. Jak jestem z sierdza to znam fotografa, który się tym zajmuje, lecz on dużo bierze, myślę, że na internecie odszukasz coś tańszego. Generalnie ten mój znajomy jest troszkę świrnięty i się uważa za artystę więc bierze dwa razy tyle ile konkurencja... mam nadzieję, że tego nie czyta :P lecz cóż taka szczera prawda.

Poszperaj w necie i jeszcze na innych forach to trafisz.

krzycho.zapaszek

Posty: 26