fotografia ślubna Śródmieście Warszawa

fotografia ślubna Śródmieście Warszawa

Cześć, pewnie parę osób tutaj wie jak to jest przygotowywać się do ślub...no właśnie:P Kupa rzeczy do załatwienia i właśnie sobie uświadomiłem, że jeszcze trzeba fotografa załatwić.

Kogo wybrać, żeby nam zdjęć nie spartolił?

Memrisss

Posty: 22

 
My z kolei mieliśmy fotografa z naszego miasta, Radomia, ale nie chcieliśmy sesji plenerowej. Był tylko reportaż, czyli czas od przygotowań, aż po oczepiny.

Tatusiek4

Posty: 22

 
Kiedyś byłem na ślubie, gdzie fotograf był trochę za bardzo nachalny...zwłaszcza w kościele podczas ceremonii prawie wchodził na ludzi z aparatem...

Klaudi

Posty: 22

 
Z terminami jest największe przegięcie. My jak uderzaliśmy do fotografów na pół roku przed ślubem, to 3 pierwsze firmy nas z kwitkiem odesłały, bo już mieli wszystko zarezerwowane na wakacje...

giena1977a

Posty: 16

 
Najpierw mi koleżanka poleciła firmę Fotograf na chrzest Warszawa, a teraz ja polecam:) Fotograf spisał się rewelacyjnie! Był bardzo cierpliwy, co nie było takie łatwe, bo się strasznie z narzeczonym stresowaliśmy:)

frotka90

Posty: 32

 
Napiszę w swoim imieniu, ale myślę, że moja żona by to potwierdziła – zdecydowanie gość z http://jakubsosnowski.pl robi dobrą robotę! Wykonał dla nas piękną, ba! Wręcz bajkową sesję plenerową. Specjalista i detalista, a do tego sympatyczny facet.

Szukamdropa

Posty: 40

 
Ulalala:) Ślub się zbliża, wyczuwam stresik :)

Fotografa znajdźcie jak najszybciej, bo im bliżej terminu tym będzie mniej opcji na rynku.

MAgda Wwa

Posty: 15

 
U nas na weselu fotografa zabrakło, ale za to był kamerzysta. Zawsze to jakaś oszczędność, a poza tym i tak ciotki i wujki mieli aparaty, więc zdjęć też nam nie brakuje :)

ghjss

Posty: 35

 
Nie za bardzo wiem co w trawie piszczy, jeśli chodzi o fotografów, ale chyba troszku ich jest, co nie? Jakiś czas temu nawet się napatoczyłem na jedną stronkę ze zdjęciami typowo ślubnymi i były bardzo ładne.

45-YYY

Posty: 27

 
W tamtym roku w lipcu braliśmy ślub i zdjęcia cykał nam pan Jakub ze strony http://jakubsosnowski.pl. Myślę, że warto u niego spytać o wolny termin. Ogólnie jest z Warszawy, ale z tego co wiem jest w stanie dojechać wszędzie na terenie kraju.

ZaNK3R

Posty: 29