doradztwo w doborze energii elektrycznej

doradztwo w doborze energii elektrycznej

Witajcie! Energia i gaz w dobrej cenie – jak i gdzie szukać ofert? Na ten moment płacimy w skali miesiąca wyjątkowo dużo za pobór prądu, mimo że wcale tych jednostek dużo moim zdaniem nie zużywamy...

EQP

Posty: 2

 
Wiem że niektóre firmy decydują się na zasilanie przez odnawialne źródła energii, czyli jakieś solary albo geotermika. Jest to jakaś opcja zawsze, ale na początku trzeba sporo w taki system zainwestować niestety.

Suit

Posty: 16

 
Dla mnie bardzo ciekawą kwestią jest czy ceny za prąd będą z czasem szły w górę czy nie. Wszystko wskazuje na to że będą bo jednak surowce na świecie mają swoje limity, gaz, czy węgiel się kiedyś skończą...dobrze by było żeby w międzyczasie człowiek wynalazł jakieś inne wydajne źródła energii.

kasiach

Posty: 22

 
Jest duża różnica w przypadku prądu dla firmy a prądu dla prywatnego mieszkania. Jednak zużycie w jednym i drugim przypadku jest zupełnie inne. Ciekaw jestem ile jednostek zużywają miesięcznie wielkie hale produkcyjne albo korporacje w których są setki stanowisk komputerowych.

TomekK

Posty: 10

 
Nic tutaj nie podpowiem bo sam jestem w bardzo zbliżonej sytuacji i też mierzę się z decyzją o przejściu do innego operatora na inne warunki i inną taryfę. Ale człowiek jak to człowiek – na początku trochę boi się zmian, stąd ciągle zwlekam z decyzjami bardziej ostatecznym

rebeczka56

Posty: 8

 
Polecam markę CSA, na stronie csaipartnerzy.pl jest ich oferta jeśli chodzi o sprzedaż i dystrybucję energii. Jasne warunki, bardzo fajny raport doboru energii mi przygotowali gratis, gdzie to ładnie wszystko widać jak zostało całe zasilanie zoptymalizowane. Oszczędność może nie jest taka jaką zyskała u nich TS Wisła – bo oni z tego co wiem oszczędzają 100 tyś zł, ale da się tę moją zwyżkę środków odczuć.

bruklin187

Posty: 3

 
Niby mamy niedużą firmę ale już tego prądu zużywamy całkiem sporo jednak teraz wszystko trzeba do zasilania podłączyć, a to pompuje zużycie. To już nie te czasy że się analogowych sprzętów używało, teraz wszystko musi mieć kabelek :)

pawel253

Posty: 3

 
Ja to co roku mam stresa że będą podwyżki cen za prąd czy wodę praktycznie zawsze po nowym roku mi te stawki rosną...pamiętam jeszcze te parę lat temu płaciło się wyraźnie mniej.

mirekp2005

Posty: 6