sprawdzona obsługa podatkowa niemcy

sprawdzona obsługa podatkowa niemcy

Hej! W jaki sposób radzicie sobie z podatkami prowadząc firmę na terenie Niemiec? Korzystacie z obsługi podatkowej i prawnej firm zewnętrznych? Podzielcie się proszę swoimi opiniami.

marta369

Posty: 11

 
Bardzo dobre opinie wśród polskich przedsiębiorców działających na niemieckim rynku ma firma, z której ofertą możesz zapoznać się pod adresem www.flor-czech.eu. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi prawnej i w Niemczech ma swoją placówkę. Polecam!

Klarka34

Posty: 15

 
Wydaje mi się, że jeśli przedsiębiorstwo decyduje się na prowadzenie działalności na terenie Niemiec to musi biegle poruszać się w obowiązujących tam przepisach prawnych. Jeśli ma z tym problem to koniecznie musi skorzystać z pomocy fachowców w tym zakresie.

codePerformance

Posty: 16

 
Najlepiej wybierz polską firmę, która ma również swoją siedzibę w Niemczech. Może to ułatwić w razie potrzeby szybki kontakt z profesjonalistami, którzy w każdej chwili będą mogli wziąć udział w negocjacjach z kontrahentami bądź stawić się jako twoi pełnomocnicy przed niemieckimi urzędami.

Pilek23

Posty: 21

 
Myślę, że ze względu na to, że bardzo dużo przedsiębiorców wykonuje działalność na terenie Niemiec nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem kancelarii świadczącej usługi w zakresie obsługi prawnej i podatkowej.

repta32

Posty: 24

 
Już od dawna noszę się z zamiarem skorzystania z usług zewnętrznej firmy, która przejmie obsługę prawną i podatkową mojej firmy. Niezbyt sprawnie poruszam się w niemieckim ustawodawstwie i mam problemy w nawiązaniu jak najkorzystniejszych dla mnie kontrahentów. Dlatego właśnie podejmę decyzję o skorzystaniu z firmy doradczej.

sląskwroc88

Posty: 10

 
To dobry pomysł zlecić firmie zewnętrznej obsługę prawną i podatkową jeśli prowadzi się działalność gospodarczą na terenie innego państwa. Trudno samemu dobrze poruszać się po obcym ustawodawstwie i samodzielnie bez wparcia prawnika zawierać intratne umowy.

bezi2

Posty: 9

 
Ponieważ obowiązujące w Niemczech przepisy prawne różnią się od polskich decydując się na prowadzenie tam działalności gospodarczej koniecznie trzeba skorzystać z obsługi profesjonalnych firm, które świadczą usługi prawne. Ja od lat korzystam z obsługi zarówno prawnej, podatkowej i finansowej firmy zewnętrznej i jestem zadowolony.

wezusz

Posty: 8

 
Ja również szukam sprawdzonej firmy, której specjalnością jest obsługa podatkowa i prawna oferowana przedsiębiorcom działającym na terenie Niemiec. Chcę podpisać korzystny dla mnie kontrakt ale nie do końca dobrze znam niemieckie przepisy i dlatego bardzo chętnie skorzystam ze sprawdzonej już przez was usługi.

Aniusiaaa1

Posty: 11

 
Sama prowadząc działalność na polskim rynku korzystam z obsługi prawnej i podatkowej fachowców w tej dziedzinie więc nie wyobrażam sobie samodzielnie zająć się tym zagranicą. Wydaje mi się, że nie powinieneś mieć problemów ze znalezieniem firmy, wyspecjalizowanej w niemieckim ustawodawstwie, bo wielu polskich przedsiębiorców korzysta z tego rodzaju usług.

namok

Posty: 10