Kancelaria notarialna w Krakowie, jaka dobra ?

Kancelaria notarialna w Krakowie, jaka dobra ?

Hej niedawno rozpocząłem proces kupowania mieszkania. Na nieszczęście nie doliczyłem do ceny kosztów notarialnych i w tym momencie muszę szukać jakichkolwiek oszczędności.

Czy znacie na to jakiś sposób?

alxiss

Posty: 15

 
Jeżeli kupujesz mieszkanie za gotówkę to moim zdaniem skorzystanie z usług notariusza jest wręcz koniecznością pomiędzy innymi po to aby nie dać się oszukać.

Notariusz przygotuje wszystkie dokumenty w taki sposób aby zabezpieczyć obie strony dokonujące transakcji.

Marioleczka

Posty: 8

 
Jeśli jest tak jak mówisz i w głównej mierze zależy Ci na jakości usług świadczonych poprzez kancelarię notarialną to korzystając z usług notariusza z Krakowa faktycznie nie masz się czego obawiać. Większa część to prawdziwi profesjonaliści.

Grabow12

Posty: 9

 
Jeśli mieszkasz w Krakowie to moim zdaniem nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze znalezieniem odpowiedniego notariusza.

W Krakowie istnieje tak gigantyczna ilość kancelarii notarialnych, że wybieranie jakiejś dla siebie jest wręcz banalne. Odnośnie Twojego pytania o ceny to są one w większości zbliżone do siebie.

alibali

Posty: 13

 
Jeżeli kupujesz mieszkanie za gotówkę to moim zdaniem skorzystanie z usług notariusza jest wręcz koniecznością między innymi po to aby nie dać się oszukać.

Notariusz przygotuje wszystkie dokumenty w taki sposób aby zabezpieczyć obie strony dokonujące transakcji.

czdeRRR

Posty: 10

 
Pod względem cenowym to z tego co wiem wiele się zmieniło od czasu kiedy ostatni raz korzystałeś z usług notariusza.

Jest to spowodowane coraz większą konkurencją, która niejako zmusza do opuszczenia cen przez większość kancelarii notarialnych i obecnie naprawdę tanio można skorzystać z usług notariusza.

Damianek34

Posty: 35

 
Pomimo bardzo dużej konkurencji wśród kancelarii notarialnych w Krakowie moim zdaniem bardzo mocno wyróżnia się notariusz http://www.wiater.pl.

Woli007

Posty: 15

 
Jeżeli jest tak jak mówisz i nie jesteś pewien co do uczciwości sprzedającego to dobry notariusz jest w stanie przygotować dokument, który zabezpieczy Cię przed ewentualną próbą oszustwa. Jest to w szczególności znaczące w takich sytuacjach aby uniknąć kłopotów.

PaweL

Posty: 16