Outsourcing prac białystok

Outsourcing prac białystok

Cześć, prowadzę średniej wielkości agencję interaktywną. Zatrudnienie stacjonarne przestało mi się opłacać. Obecnie podpisuję umowy o dzieło i czasami umowy zlecenie, jednak szukam księgowości w formacie outsourcingu, która uporządkuje dokumentację, zoptymalizuje wszystkie umowy i inne kwestie kadrowe, abym nie miał problemów z US. Bardzo proszę o wasze doświadczenia z outsourcingiem działu kadry i płace w Białymstoku.

wigry00

Posty: 6

 
Podobno mają karać za wypychanie ludzi na samozatrudnienie, więc bez optymalizacji podatkowej znowu się nie obejdzie. Według mnie zatrudnienie własnej księgowej mija się z celem. Outsourcing wychodzi znacznie taniej, no i masz rozliczenie na fakturze VAT.

Suit

Posty: 16

 
Dla mnie najważniejsze przy zatrudnianiu księgowej jest stały kontakt telefoniczny i e -mail, nawet poza standardowymi godzinami pracy biura. Jak tego nie ma to szukaj dalej ;)

Klaudi

Posty: 19

 
Niestety zarządzanie aktami osobowymi pracowników jest dość skomplikowane, szczególnie przy zdalnej współpracy z ludźmi. Wiem, że zaniedbania w tym obszarze grożą dużymi grzywnami, a właściwie coraz większymi.

090913123

Posty: 19

 
Moim zdaniem na prowadzenie akt pracowników nie ma sensu żałować pieniędzy. Wielu pracowników tymczasowych pozywa pracodawców, niestety. Jak masz porządek w rozliczeniach to nikt się do niczego nie przyczepi. Miałem już kilka dziwnych sytuacji i księgowość mnie wyratowała.

Dersei02

Posty: 20

 
Weź pod uwagę współpracę z kadryvh.bialystok.pl. Korzystają z dobrego oprogramowania Płatnik, a przedsiębiorca ma pełną informację o dopasowaniu do nowych przepisów rozliczeń pracowników. Ewidencja czasu pracy jest prowadzona wzorowo, nie ma problemu z szybkim przygotowaniem umów. Bardzo często zatrudniam na podstawie umowy o dzieło i księgowość dba o to, abym nie wszedł na podejrzane praktyki, które grożą opłacaniem zaległych składek ZUS. Polecam, bo jestem na bieżąco informowany o terminach różnych płatności, księgowość działa na zasadzie udzielonego pełnomocnictwa. Stawki rozliczeń pracowników zdecydowanie poniżej średniej branżowej.

Klakier

Posty: 24

 
Koniecznie zobacz, czy możesz współpracować z księgowością na bazie pełnomocnictwa. Taka relacja mocno ułatwia życie. Ogólnie liczę, że nowe przepisy w końcu zlikwidują nadmierny klin podatkowy, bo teraz mało kogo opłaca się zatrudniać legalnie. A szkoda, szczególnie dla młodych ludzi.

Nowa

Posty: 4