Pomoc przy rozwodzie - dobry adwokat

Pomoc przy rozwodzie - dobry adwokat

Kancelaria, która zna się dobrze na prawie odszkodowawczym – znacie? Chodzi o wypadek komunikacyjny. Z góry serdeczne dzięki za opinie. Pozdrawiam. Zbigniew.

Blitz55

Posty: 14

 
Ja już mam to szczęście, że jestem po rozwodzie. Całą obsługą prawną powierzyłem firmie www.kancelaria-zurek.pl. Jestem zadowolony. Wysoki poziom kultury osobistej, dyskrecja, delikatne i pełne zrozumienia podejście.

mJaUrVcEin

Posty: 10

 
Wszystkim moim znajomym powtarzam, że jeśli będą się chcieli rozwodzić to tylko polubownie. Z orzekaniem o winie to jest masakra. Ciągnie się to bardzo długo, wywlekane są na sali sądowej wszystkie rodzinne brudy. Nic przyjemnego.

kryzys

Posty: 15

 
Ojej, ostatni raz kontakt z prawnikiem to miałem może dekadę temu. Trochę się od tego czasu pozmieniało, powstało multum nowych kancelarii i to takich z prawdziwego zdarzenia, które obsługują klientów indywidualnych i wielkie koncerny.

DevilScream

Posty: 24

 
Mnie by się przydał jakiś prawnik od prawa nieruchomości, bo mam kilka spraw do załatwienia. Ogólnie posiadam dwie kamienice w mieście, a chciałbym je puścić w najem.

Nowe oblicze

Posty: 16

 
Witam. Mam aktualnie chyba ze 3 sprawy w sądzie...;/ Wszystkie dotyczą zniesławienia, tak to jest jak się działa w polityce, nawet tej regionalnej. Każdy chce teraz pozywać z byle powodu.

@malpka

Posty: 39

 
W przypadku obsługi rozwodu, zakładającego podział mienia, alimenty, ustalenie opieki nad dziećmi to ja polecam pana Żurka. Jego kancelaria zajmuje się tym kompleksowo. Można się umówić na spotkanie telefonicznie - tel. 793 71 71 27. Pozdrawiam i powodzenia życzę.

Działaecki

Posty: 27