pit 2019, szukam programu !

pit 2019, szukam programu !

Dzień dobry. Wiecie na jakiej stronie znajdę darmowy program pit 2019? Zależy mi na prosty i naprawdę darmowym programie. Ktoś korzystał z jakiejś stronki?

DiD3K

Posty: 1

 
Rozliczyć pit z jednej firmy nie jest problem. Ciężko jest kiedy pracowało się w paru przeróżnych firmach, na przeróżnych umowach. Za rok 2019 będę właśnie rozliczać się z przeróżnych takich umów ciekawe jak mi pójdzie. Mam nadzieje, iż nie będzie większego problemu.

mirekp2005

Posty: 14

 
Programów pit 2019 jest dużo w internecie, trzeba szukać. W wielu przypadkach zdarza się, iż takie programy są płatne.

Julian

Posty: 12

 
Rozliczenie pit za 2019 roku może nam zrobić księgowa. Dużo osób ogłasza się w internecie, naturalnie trzeba za to płacić.

Lupusx

Posty: 5

 
Super jest ten program pit 2019. Od teraz nie będę musiał stać w kolejkach w skarbówce by złożyć deklarację. Wchodzę na stronkę i w kilka minut wysyłam e-deklaracje.

gagurni

Posty: 13

 
Żeby zrobić prawidłowo rozliczenie podatkowe za 2019 rok wystarczy mieć dobry program. Słyszałam, że niektóre biura rachunkowe także korzystają z takich programów.

bartek33

Posty: 14

 
Oczywiście, że tak. Korzystam z programu pit format 2019. Tu macie stronkę www.pit-format.pl. Szybko i łatwo można się rozliczyć nawet w 5 minut. Program sam pokazuje nam dane kroki oraz kwoty, które trzeba wpisać w dane pole. Nie miałam z nim problemu. Od razu można wysłać e-deklaracje.

Acclaim

Posty: 10

 
Myślicie, iż w darmowych programie pit 2019 można rozliczyć się ze wszystkich umów? Pracowałam w kilku firmach w tym roku i nie wiem czy można tam wpisać kilka kwot.

pawel253

Posty: 6

 
Jasne, iż można po to te programy są. Niezależnie, czy pracowałaś w jednej firmie, czy w paru. Można wpisać kilka kwot, a program prawidłowo zrobi rozliczenie podatkowe za 2019 rok.

propek1

Posty: 12