Dochodzenie odszkodowań, znacie kogoś ?

Dochodzenie odszkodowań, znacie kogoś ?

Jeśli możecie polecić mi jakąś dobrą firmę zajmującą się odszkodowaniami, jaka faktycznie potrafi działać skutecznie, napiszcie. Sprawa jest dość świeża, więc nie będzie chyba większych problemów.

Kizakkk

Posty: 4

 
Tak to dobra kancelaria odszkodowawcza, sam miałem z nią styczność i szczerze polecam. Niezwykle miła obsługa i bez wątpienia skutecznie i tak jak liczyłem. Pomoc fachowa, zatem polecam.

deamonix1

Posty: 28

 
W mojej sytuacji było podobnie. Gdybym teraz miał taki sam kłopot, czyli wypadek od razu zgłosiłbym się do firmy, jaka zajmuje się odszkodowaniem z oc. Za żadne skarby nie walczyłbym już sam, bowiem to walka z wiatrakami. Jak przychodzisz ze wsparciem zmieniają do ciebie nastawienie.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Popieram. I też polecam działać z firmą, bo odzyskiwanie odszkodowań to daleka droga, bez doświadczenia szanse są marne. Nasza sytuacja po wypadku była podobna, więc naprawdę nie warto samemu.

beata77

Posty: 14

 
Inaczej być nie może, tylko koniecznie jak najszybciej dzwoń i umawiaj się do tej kancelarii odszkodowawczej. Wywalczysz kwotę, jaką będziesz chciał. Samemu na pewno nie dasz rady. W takich sprawach nie liczą się ze zwykłym szarakiem :(

MisiekKce

Posty: 11

 
Tak to jest o wiele gorsza sytuacja takie zadośćuczynienie, ale gra warta jest świeczki. Oczywiście nie widziałbym żadnego rozwiązania, gdyby nie mój adwokat :) Trzeba zapłacić, bo nie innej możliwości, ale naprawdę tylko tędy droga w takich sprawach.

Trener

Posty: 8

 
Ciekawe tylko, czy będzie mi się opłacała prowizja dla takiej firmy od odzyskiwania odszkodowań w porównaniu z tym, co uda mi się wywalczyć. Zastanawiam się nad tym.

iHS

Posty: 18

 
Tutaj można odnaleźć szeroką ofertę odnośnie odszkodowań za wypadek http://www.happyend24.pl. Mają spore pole starania, adwokatów, pomagają skutecznie a to dla mnie najniezwyklej się liczyło. W relatywnie krótkim czasie sprawa zakończyła się dla mnie pomyślnie, więc polecam. Na rynku działają od lat, więc można bez obaw korzystać z ich usług.

Marioleczka

Posty: 8

 
Drugi raz w ogóle nie chciałbym mieć podobnej sytuacji, niemniej jednak jeżeli już to w 100% z pomocą prawną. Nie da się walczyć o odszkodowanie osobowe bez profesjonalnej pomocy. Adwokat to konieczność.

propek1

Posty: 8

 
Każda kwota więcej się opłaca. Jak się kontaktujesz z firmą od odszkodowań to od razu mówią ci ile cię będzie to kosztowało, więc wiesz na czym stoisz. Nie musisz decydować się na pierwszą lepszą, szukać lepszej zawsze pożądane byłoby.

MiG66

Posty: 13