księgowość internetowa

księgowość internetowa

Czy waszym zdaniem księgowość hybrydowa to dobry pomysł? Jak oceniacie podobne warunki współpracy z biurem rachunkowym? Działa u was ten format odpowiednio? Dajcie znać, jak macie czas :)

propek1

Posty: 2

 
Jak jesteś na samozatrudnieniu to idź do księgowych wyspecjalizowanych tylko w tym formacie. Ja korzystasz z biur, gdzie jeszcze dochodzą rozliczenia spółek to twoje interesy jakby schodzą na dalszy plan i się nie opłaca.

Pamooko

Posty: 9

 
Robię zlecenia na różne grafiki – wszystko zdalnie. Księgowość mam u Pana Łukasza Czyżewskiego z kpir50.pl. Do 20 dokumentów księgowych 50 złotych płacisz i masz spokój ze wszystkim, łącznie z kontaktami w US, ZUS. Wystarczy tylko pełnomocnictwo przekazać. Odpowiadam tylko za podatki i za regulowanie składek w terminie, no i za przechowywanie dokumentów, ale to standard. Zawsze dostaję od księgowego przypomnienia. Dla mnie to naprawdę duża oszczędność. Przeszedłem do Pana Łukasza kilka miesięcy temu, a wcześniej płaciłem 99 złotych za obsługę kpir, więc jak widzisz duża różnica w cenie. Nie wiem, czy ktoś taniej oferuje księgowość internetową. Pan Łukasz to solidny człowiek na swoim miejscu, a przy takiej cenie to grzech nie skorzystać. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 13

 
Księgowość hybrydowa to rozwiązanie przede wszystkim dla usługodawców, gdzie przychód równa się praktycznie dochodowi.

Joe

Posty: 2

 
Księgowy powinien założyć ci biznes bezpłatnie, jeżeli zdecydujesz się na współpracę. Warto wykorzystać podobne podejście, bo ułatwia życie.

Yuri20

Posty: 8

 
Coś podobno mają w końcu z zusem zrobić. Jakieś obniżki się miały szykować na 2018 rok, ale czy to dalej aktualne?

daga44

Posty: 11

 
Teraz wielu pracodawców wypycha pracowników na samozatrudnienie. W sumie czasami się opłaca. Jeżeli płacisz za księgowość w granicach 50 złotych i masz niewiele dokumentów księgowych to idealna sprawa.

nowoter

Posty: 6