Program księgowy online, poszukuję !!!

Program księgowy online, poszukuję !!!

Dzień dobry. Jaki wydatek potrafi stanowić program do faktur? Pytam, bo nie mam zielonego pojęcia, na jaki koszt powinienem się przygotować :)

MiSER

Posty: 4

 
Cenię sobie mobilność, a w związku z tym postanowiłem wykupić licencję na program księgowy online. Wydaje mi się, że taka decyzja okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, choć nie chcę się za mocno przechwalać.

GGregbard

Posty: 15

 
Nigdy uprzednio nie był mi niezbędny program do wystawiania faktur, albowiem wystawiałem wyłącznie paragony. Teraz sytuacja się wyraźnie zmieniła, a więc rozglądam się za godnym polecenia oprogramowaniem, jakie nie będzie także ponadprzeciętnie drogą propozycją...

Kitas

Posty: 10

 
Bardzo cenię sobie wystawianie faktur online, bo to niesamowita wygoda. Jednocześnie jestem elastyczny, ponieważ nie muszę instalować oprogramowania na żadnym komputerze.

mnichhhu8

Posty: 6

 
Faworyzowany przeze mnie program księgowy odnajdziecie w obrębie tej strony internetowej: www.fakturyplus.pl. Jego prostota oraz bogata funkcjonalność przypadły mi do gustu, a także kilku znajomym przedsiębiorcom. W Waszym przypadku może być dość podobnie :)

Wygodniśś

Posty: 29

 
Bardzo podoba mi się pomysł wystawiania faktur online. W niektórych okolicznościach zdecydowanie ułatwia to pracę i funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Wydaje mi się, że w przyszłości wdrożę taką funkcjonalność w przypadku mojej firmy, bo to niewielki koszt.

Boss

Posty: 5

 
Uważam, że prosty program do wystawiania faktur to priorytet zdecydowanej większości przedsiębiorców, którzy nie prowadzą wielkich firm. W przeciwnym wypadku wprowadzenie dowolnego dokumentu może być dosyć trudnym zadaniem.

Laleczk23

Posty: 17

 
Sprawdzałem program jpk i wygląda na to, że będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom. Postaram się wkrótce opisać moje doświadczenia związane z użytkowaniem tego oprogramowania w niezwyklej praktycznych sytuacjach w mojej firmie.

Marioleczka

Posty: 18

 
Program księgowy w dużym stopniu potrafi ułatwić bądź skutecznie utrudnić codzienną pracę praktycznie każdego przedsiębiorcy. Coś o tym wiem, ponieważ w przeszłości działałem na kiepskim programie, co było niesamowicie uciążliwe. Uważajcie na to.

umberko3

Posty: 11