Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców

Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców

Trochę delikatną sprawę mam...chodzi o ustalenie ojcostwa. Dziewczyna chce mnie wkręcić w dziecko, a ja nie wierzę, że to moje. Chciałbym to obgadać z jakimś adwokatem. Może kogoś podpowiecie – okolice Rzeszowa.

qKy44

Posty: 11

 
Ech;) Na przyszły tydzień jestem umówiony na spotkanie z jednym prawnikiem w związku z planowanym rozwodem, alimentami i całą resztą przyjemności. Jak będzie OK to na pewno polecę.

Damulk555

Posty: 20

 
Nie tak dawno musiałem wystosować pozew, w związku z jednym naciągaczem – kontrahentem...Zdałem się na pana Dolota z www.adwokatdolot.pl i jestem zadowolony z obsługi, więc może Tobie też pomoże. Kancelaria jest prowadzona w Rzeszowie, ale jest też filia w Mielcu.

ZaNK3R

Posty: 29

 
Obrońcą mojego kumpla, którego chcieli wsadzić za małą rozróbę był Krzysztof Dolot (kancelaria www.adwokatdolot.pl). Dobrze się sprawdził, bo udało się wywalczyć kaucję zamiast aresztowania. Pozdro!

Tallulah32

Posty: 33

 
Cześć. Szukam kontaktu również z dobrym prawnikiem. Akurat u mnie to sprawa dotyczy tworzenia spółki handlowej i potrzebuję o kilka rzeczy podpytać, ponieważ nie jestem pewien tak do końca.

Wwesoly0209

Posty: 21

 
Jest teraz w regionie parę dobrych kancelarii. Ja od dłuższego czasu ufam firmie www.adwokatdolot.pl. Wszechstronna obsługa, jeśli chodzi o takie rzeczy jak redagowanie umów, pomoc w negocjacjach handlowych, reprezentowanie w sądzie...Myślę, że jedna z lepszych kancelarii na Podkarpaciu.

bienkus22

Posty: 27

 
Pewnie mój brat coś więcej by tutaj poradził, bo on ma swój biznes i zna kilku prawników z Rzeszowa i w ogóle województwa. Spróbuję się coś dowiedzieć i dam znać na prive. Pozdrawiam.

iHS

Posty: 18

 
Aktualnie próbuję ściągnąć długo z jednego kontrahenta, ale facet jest nadzwyczaj bezczelny i mało tego, że nie chce zapłacić to jeszcze mi grozi...Ręce opadają. Bez prawnika i sądu to się niestety z niektórymi nie da.

@_24lampy

Posty: 30

 
W przypadku takich spraw jak windykacja należności to moim zdaniem dobrze działa Krzysztof Dolot z Rzeszowa. Kancelaria www.adwokatdolot.pl ma duże doświadczenie właśnie w skutecznej windykacji. Ja walczyłem o dość duże pieniądze, bo chodziło o niecałe sto tysięcy złotych i większość udało się od dłużnika ściągnąć.

icee

Posty: 21

 
Powiem szczerze, że ja z mojego adwokata, który prowadził dla mnie sprawę rozwodową nie byłam zadowolona. Miałam wrażenie, że mimo że ja mu płacę, to facet trzyma stronę mojego byłego męża...

sethe

Posty: 16