rachunkowość i podatki porada

rachunkowość i podatki porada

Cześć. Znacie biura rachunkowe z Piły oferujące kompleksowe usługi księgowe? Polećcie mi jakąś sprawdzoną firmę.

adsam21

Posty: 13

 
Coraz więcej biur rachunkowych proponuje teraz doradztwo przez korespondencję mailową czy telefon (nie wiem, jak dokładnie jest w Pile). Moim zdaniem warto poszukać właśnie takiej oferty, bo nie będziemy musieli z każdą sprawą jeździć do biura. Najlepiej, żeby dokumenty można było też przesyłać elektronicznie, to zaoszczędzimy dużo czasu.

korasek

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że biura podatkowe warto sprawdzać pod kątem doświadczenia na rynku, cen usług, zakresu oferty, sposobu dostarczania dokumentów (żeby był dla nas najwygodniejszy), dodatkowych porad podatkowych (np. w cenie prowadzenia książki przychodów i rozchodów).

piXel23

Posty: 11

 
Z powodzeniem możesz też poszukać sobie biura spoza Piły, bo coraz więcej księgowych umożliwia przesyłanie dokumentów pocztą i porady podatkowe przez Internet czy telefon. Czasami w ten sposób można znaleźć tańsze usługi.

umberko3

Posty: 13

 
Możesz sprawdzić sobie np. przez miesiąc usługi biura Tax Consulting z Piły i ocenić. Moim zdaniem naprawdę godne polecenia usługi księgowe, obsługa kadr i płac. To jest chyba jedyne biuro podatkowe w Pile, które rozlicza też podatki zagraniczne.

LiOx

Posty: 9

 
Kompleksowe usługi księgowe w Pile proponuje np. Tax Consulting z Piły . Prowadzą księgowość, kadry i płace, oferują obsługę BHP, płacenie podatków w imieniu klienta, symulacje podatkowe. Wygodne jest też to, że biuro odbiera dokumenty bezpośrednio od klienta, umożliwia ich dostarczanie pocztą czy mailem.

bezi2

Posty: 9

 
Pełen zakres usług księgowych znajdziesz w ofercie biura TAX CONSULTING. Firma zajmuje się obsługą księgową, płacową, kadrową, BHP, płaci podatki za klientów, zapewnia doradztwo, symulacje podatkowe itp. Pracownicy na bieżąco biorą udział w szkoleniach.

mniszekk

Posty: 11

 
Kompleksowe usługi znajdziesz w biurze Tax Consulting z Piły . Moim zdaniem dużym plusem jest nie tylko to, że firma proponuje obsługę księgową, kadrowo-płacową i BHP w jednym miejscu, ale i to, że niemal każdą sprawę można załatwić mailowo bez konieczności straty czasu na dojazdy do biura.

Marioleczka

Posty: 22

 
W Pile z powodzeniem można znaleźć oferty biur zajmujących się pełną obsługą księgową, prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych, doradztwem podatkowym. Jeśli chodzi Ci o tradycyjną książkę przychodów i rozchodów czy ryczałt, to każde biuro księgowe może je poprowadzić. Obsługę spółek czy fundacji już mniej firm proponuje niestety.

Bienkus

Posty: 20