outsourcing księgowy w Krakowie - gdzie go szukać?

outsourcing księgowy w Krakowie - gdzie go szukać?

Dzień doberek! ;) Chcę założyć działalność gospodarczą i przydałoby mi się wsparcie techniczne, że się tak wyrażę. Chodzi mi o te wszystkie rozliczenia z urzędami, zusami i tak dalej. Znacie firmy, które pomagają w tych kwestiach na starcie?

Kitas

Posty: 8

 

suprafull

Posty: 21

 
Ja przez chwilę próbowałem sam sobie radzić z rachunkami, fakturami itd. Ale dość szybko zrozumiałem, że lepiej to komuś jednak zlecić. Wybór padł na firmę – VAT, siedzibę mają w Krk, na ul. Św Filipa, a tu ich strona – biuro-rachunkowe-vat.pl. Warto podjechać osobiście, obsługa bardzo miła i zaangażowana. Oni mi prowadzą wszystkie dokumenty i jeszcze nie było żadnej wtopy. Orientują się doskonale w najnowszych przepisach, o których ja często nie mam zielonego pojęcia :P

namok

Posty: 18

 
Nie orientuję się tutaj za bardzo. Mam u siebie w firmie księgowego normalnie na etacie, więc z żadnego biura nie korzystam na ten moment. Powodzenia.

Satis00

Posty: 17

 
Jakiś czas temu to kwestie księgowe ogarniał mi kolega, który był po takim kursie dla księgowych, ale on zatrudnił się w jednej dużej firmie na stałe i już po prostu czasowo nie wyrabiał...także szukam kogoś nowego.

umberko3

Posty: 17

 
Z tymi podatkami to czasami naprawdę ciężko się połapać. Co chwila majstrują przy przepisach, a jedna rzecz i tak się nie zmienia – podatki są za wysokie! Jak w takim systemie, gdzie koszty uzyskania przychodu są ogromne prowadzić firmę?

namok

Posty: 15

 
Musiałbym popytać znajomych. Znam parę osób, które z takiego outsourcingu korzystają, to może coś podpowiedzią. Za parę dni się jeszcze odezwę tu albo na prive.

drrrr23

Posty: 11

 
Mnie przeraża cała ta machina podatkowa w tym kraju. Poważnie myślę nad założeniem firmy, ale jak sobie pomyślę o US i ZUS to mi się odechciewa;/

codePerformance

Posty: 16

 
W przypadku mojej jednoosobowej firmy to się wyrabiam sam z takimi tematami. Choć na początku musiałem odbyć przyspieszony kurs dotyczący przepisów podatkowych, bo byłem całkiem niekumaty, ale dało się to jakoś przyswoić. Wbrew pozorom to nie takie trudne. Dla chcącego nic trudnego ;>

Gumer45

Posty: 23

 
Rok temu zlecałem jednej firmie kadry i płace, bo było trochę rzeczy do ogarnięcia, po tym jak odeszdł mój były księgowy, ale powiem szczerze, że średnio się spisała tamta ekipa. Trudno się było o cokolwiek doprosić.

kasiach

Posty: 22