sprawy rozwodowe prawnik Wrocław

sprawy rozwodowe prawnik Wrocław

Podjęłam decyzję, że się rozwodzę z mężem, choć on jeszcze tego nie zaakceptował chyba. W każdym razie szukam już adwokata. Orientujecie się w dobrych fachowcach? Mamy dzieci, więc trzeba będzie ustalić też alimenty itd. Oczywiście dzieci muszą zostać przy mnie.

gregcie@

Posty: 11

 
Mam nadzieję, że my z mężem się nigdy nie rozwiedziemy, choć jakby popatrzeć w statystyki to mamy małe szanse na przetrwanie. Na szczęście statystyki kłamią i tej wersji się będę trzymać:)

marcinmg

Posty: 22

 
My z żoną mieliśmy “niestety” dużo majątku do podziału. Dom, mieszkanie, lokatę, trzy samochody...już o mniejszym sprzęcie nie wspomnę. Ale w miarę sprawnie udało się załatwić wszystkie formalności. Duża w tym zasługa naszej adwokat pani Pawłowskiej. Ją bym zdecydowanie polecał. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt, zawsze była do dyspozycji w razie pytań. Jak coś to można przedzwonić do jej kancelarii na tel 505-510-204 i się umówić na spotkanie. Powodzenia.

Jacuś

Posty: 16

 
No tak, jak się na codzień nie ma kontaktu z prawnikami, a tak z dnia na dzień trzeba znaleźć kogoś kto zajmie się rozwodem to ciężko jest się zdecydować na jakąś kancelarię. Nie zazdroszczę.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Najgorsze to jak są dzieci, wtedy rozwód jest o wiele trudniejszy. Choć jak się okazuje, to duży wspólny majątek też często komplikuje sprawy, bo każdy chce wyszarpać dla siebie jak najwięcej...

Deffik

Posty: 14

 
Powiem, że w ogóle nie mam doświadczeń z prawnikami, także nie będę tutaj dobrym doradcą. Ale coś tam słyszałem, że brat mojego kolegi prowadzi swoją kancelarię, zobaczę, popytam, może on też prowadzi takie sprawy.

Grabow12

Posty: 20

 
Mój kumpel się niedawno rozwodził...po 2 latach małżeństwa. Bardzo szybko sobie podziękowali, ale to już w dniu ślubu było widać, że oni do siebie nie pasują. Wszyscy to widzieli poza najbardziej zainteresowanymi. Miłość zaślepia.

Basienk45

Posty: 33