Prawnik odszkodowania, znacie kogoś ?

Prawnik odszkodowania, znacie kogoś ?

Dzień dobry. Mam nadzieję, iż polecicie mi jakiegoś prawnika z warszawy albo okolic. Chodzi o odzyskanie długu, jak kogoś możecie polecić, to z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam i czekam.

Babeczka

Posty: 4

 
W zasadzie wydawałoby się, że jak idziesz do ubezpieczyciela to masz czarno na białym, ale nie. Potrafią cię w perfidny sposób oszukać. Ja pomogłam sobie prawnikiem. Gdyby nie jego pomoc zdobyłabym psie pieniądze jako odszkodowanie. Niewątpliwie za prawnika też musiałam zapłacić, ale chodziło mi też o honor.

hubertus

Posty: 4

 
Sprawa moja wydawała się beznadziejna. Nie myślałam, że kiedykolwiek odzyskam swoje pieniądze. Dzięki prawnikowi z warszawy w końcu mi się udało. Mam nadzieję, że skorzystacie z polecenia pana Piotra, bo to bardzo dobry prawnik. Najważniejsze, że jest skuteczny i dlatego też godny mojego polecenia.

eserved

Posty: 10

 
Prowadzę firmę i miałem kłopot z dłużnikiem. Dzięki temu prawnikowi, który zajmuje się windykacją wreszcie udało mi się odzyskać dług http://www.piotrkosacki.pl/prawnik-windykacja-sciaganie-dlugow.html. Jestem zaspokojony, jak prędko potoczyła się sprawa, więc wszystkim polecam. Niezmiernie dobra kancelaria z znaczną skutecznością w rozmaitych sprawach.

sertus

Posty: 9

 
W sumie to faktycznie nie wiadomo jakiego prawnika z warszawy wybrać, albowiem kancelarii jest olbrzymia liczba. Można pogubić się w takiej ilości. Wiadomo, że człowiek patrzy na cenę, ale z drugiej strony warto wybierać takich, którzy akurat specjalizują się w danej dziedzinie prawa, z której akurat mamy problem.

Gindzio56

Posty: 22

 
Nasz prawnik też postarał się bardzo i udało mu się dobrze naszą sprawę poprowadzić. Na początku wcale nie myśleliśmy, że będzie dobrze. Ale udało się. Nie powiem sporo kosztowało nas to i czasu, zdrowia i pieniędzy.

Marioleczka

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o windykację sądową w warszawie to również polecam pana Piotra. Nie tylko w naszej sprawie pomógł. Zanim odbyła się sprawa też nam pomagał. Bardzo dziękujemy i polecamy.

Abaddon616

Posty: 10

 
Ze swojego doświadczenia polecam prawnika pana Piotra Kosackiego z warszawy. Mam nadzieję, że przyda wam się kontakt do niego. Służy poradą prawną, profesjonalnie przygotowuje pisma procesowe, reprezentuje klientów przed sądami. Gdyby nie on, moja nie wiem jak potoczyłaby się moja skomplikowana sprawa. To specjalista z sporo dziedzin prawa.

namok

Posty: 11

 
Mój prawnik od nieruchomości dał ciała. Nawet nie myślałem, iż można sprawę doprowadzić do tak fatalnego stanu. Będę musiał sięgnąć z kolejnego. Lecz teraz to faktycznie nie wiem, czy da się sprawę odkręcić. Uderzę do tego co polecacie, bowiem ma dobre opinie, niemniej jednak szczerze to jestem już załamany.

Vez

Posty: 19