usługi księgowe kraków

usługi księgowe kraków

Biuro projektowe poszukuje biura rachunkowego do realizacji wszystkich wymaganych przez przepisy działań związanych z księgowością! Dotychczas realizowałem to sam, ale czasowo nie daję radę, głównie przez to, że mam coraz więcej zleceń i własnej pracy.

wisła1905

Posty: 11

 
Nie wiem kogo tutaj polecać. Jeszcze nie mam własnej firmy i problemów z US-em...choć co roku jak składam PIT to mam trochę stresa, ale jeszcze z tym to sobie radzę samodzielnie.

Marioleczka

Posty: 7

 
W kraju nad Wisłą warunki do robienia biznesu na pewno nie sprzyjają. Najbardziej to mnie bolą podatki. Wiem, że można korzystać z różnych rozwiązań i jakoś optymalizować firmę podatkowo, ale na ile jest to skuteczne to nie mam pojęcia.

aleksis

Posty: 7

 
Moja siostra jest księgową, ale pracuje na etacie w firmie, a nie w biurze. Ona twierdzi, że przepisy wcale nie są takie skomplikowane :) Może dla niej nie są...

czesiek00

Posty: 11

 
Zadowolony jestem z podejścia jakie mają w biurze na Św. Filipa w Krakowie (dokładny kontakt jest na: biuro-rachunkowe-vat.pl). Jak tylko u mnie w głowie zrodził się pomysł założenia biznesu to się do nich wybrałem po kilka porad i tak już zostałem na stałe ich klientem. Wszechstronna obsługa księgowa, doradztwo podatkowe, reprezentowanie przy kontrolach skarbówki – ofertę mają szeroką. Nie wyobrażam sobie tak szczerze mówiąc, że przy tak płynnych i często zmieniających się przepisach jak są w Polsce miałbym sam sobie księgowość prowadzić. Nerwowo bym nie wytrzymał.

mateo29

Posty: 8

 
Tak się rozglądam też za jakimś wsparciem w kwestii podatkowej. Fajnie jakby się udało jakoś zoptymalizować tego typu opłaty, bo wiem, że istnieją takie zupełnie legalne możliwości.

Rico

Posty: 12