adwokat kraków, oferta ??

adwokat kraków, oferta ??

Może tutaj polecicie jakiegoś skutecznego adwokata z Krakowa? Chodzi mi dokładnie o kogoś, kto będzie mnie reprezentował na sprawie o rozwód. Z góry dziękuję.

rz3zn!k

Posty: 2

 
Może lepiej umówić się na spotkanie z kancelarią adwokacką w Krakowie? Ja tak zrobiłam. Byłam w kilku i było później prościej wybrać tę odpowiednią. Fakt, że jest sporo w naszym mieście, ale z tego, co się sama orientuję mamy dobrych adwokatów. Koniecznie sprawdź, w czym się specjalizuje. Wówczas masz pewność, że właściwie zajmie się twoim problemem.

Damianek34

Posty: 35

 
A znacie jakąś dobrą stronę z opiniami? Też szukam kancelarii adwokackiej w Krakowie i muszę mieć pewność, że powierzę swoją sprawę komuś wiarygodnemu. Nie mam zamiaru płacić jednej, a potem drugiej. Jak coś, to czekam i liczę na waszą pomoc.

Fanatyk

Posty: 13

 
Co do postępowania egzekucyjnego w Krakowie, to też szukaliśmy w zeszłym roku adwokata. Nie było bezproblemowo, a w zasadzie chodziło o koszty. Są wysokie i inne w zależności od kancelarii. Warto troszkę dłużej poszukać, bowiem można odszukać wówczas tańszą ofertę.

Sweeperx

Posty: 15

 
W ramach prawa spadkowego w Krakowie warto udać się do tej kancelarii http://www.annasrokaadwokat.pl. Nie mieliśmy tutaj żadnych problemów ze sprawą. Pani adwokat kompetentna i doświadczona. Polecam.

yarofe

Posty: 7

 
Polecam panią adwokat Annę Srokę, albowiem zajęła się moją sprawą z należytym profesjonalizmem, uspokoiła :) To bardzo dobry człowiek, któremu można zaufać.

phonik

Posty: 26

 
Mnie też raczej będą czekać żmudne poszukiwania kancelarii windykacyjnej w Krakowie :( Zależy mi bardzo na znalezieniu profesjonalistów, dla których takie sprawy nawet mocno skomplikowane są na porządku dziennym. Nie chcę trafić na młodego adwokata, który dopiero zaczyna, oczywiście z całym szacunkiem dla jego kompetencji.

namok

Posty: 6

 
Ja chyba też potrzebuję doświadczonej pomocy. Przydałaby mi się profesjonalna kancelaria działająca w zakresie prawa rodzinnego w Krakowie. Sprawa chyba jak u wszystkich skomplikowana. No i w sumie nie ukrywam, iż zależy mi też na cenie.

Pszemeg

Posty: 44

 
To może i ja skorzystam z tego adwokata w Krakowie. Nie mam czasu na wertowanie sieci w poszukiwaniu opinii. Dużo już czytałem, że to bardzo dobra kancelaria adwokacka i można bez obaw skorzystać z jej usług.

Grabow12

Posty: 6

 
Mnie bardziej konieczna kancelaria, która specjalizuje się w prawie rodzinnym w Krakowie. Czeka mnie żmudne dochodzenie swoich praw, więc jeśli wiecie, czym kierować się przy wyborze, to czekam.

89ostry89

Posty: 2