Obsługa rachunkowa nowych firm - dobra firma

Obsługa rachunkowa nowych firm - dobra firma

Proszę o pomoc w znalezieniu rzetelnego biura rachunkowego, z którego usług korzystacie? Muszę przenieść się z tego, z którym mam więcej problemów, niż wcześniej. Nie chcę robić antyreklamy, ale mógłbym.

Z góry dziękuję wszystkim, którzy coś mi zaproponują.

aleksis

Posty: 7

 
Nie od dzisiaj wiadomo, że dobrze jest powierzyć prowadzenie rachunków tym, którzy się na tym znają. Jestem całkowicie za biurem rachunkowym. Obecna możliwość obsługi księgowości on-line to super udogodnienie.

egerdi

Posty: 18

 
Usługi on-line biura rachunkowego nie są drogie. Dla tych co otwierają działalność biura mają zawsze jakieś odpowiednie warunki, więc warto poszukać.

Dziadek

Posty: 12

 
Usługi on-line biura rachunkowego nie są drogie. Dla tych co otwierają działalność biura mają zawsze jakieś korzystne warunki, więc warto poszukać.

Klarka45

Posty: 8

 
Mnie udało się uzyskać dotację dzięki http://biuronastart.pl. Do tej pory korzystam z usług tego biura rachunkowego i nie będę go zmieniać. Jest atrakcyjne cenowo, a usługi są profesjonalne. Polecam wszystkim.

abardyt

Posty: 20

 
Jeśli nie potrzebujesz niczego więcej, a jedynie obsługę księgowości to propozycja 24h biura rachunkowego jest godna uwagi. Zawsze można ją o coś rozszerzyć.

mniszek56

Posty: 16

 
Jak szukacie rzetelnego biura rachunkowego czytajcie o nim opinie. Zawsze możecie poprosić o to, by sami osobiście pokazali ci referencje od swoich klientów. Ja tak kiedyś zrobiłem i o dziwo biuro, które podobno miało mieć od groma zadowolonych klientów, miało ich garstkę. Także trzeba być jak wszędzie ostrożnym.

Piotrek.P

Posty: 19

 
Wcale nie musi być drogo jeśli chodzi o usługi biura rachunkowego. Na rynku jest ich trochę, tak więc konkurencja nie śpi. Dlatego można znaleźć naprawdę tanią okazję. A co do księgowości on-line to również popieram. Znajomy wybrał taką formę i nie narzeka.

mirekp2005

Posty: 10

 
Ja radzę sobie jakoś sama. Oczywiście wiem, że istnieją powody, dla których biuro rachunkowe staje się dla niektórych koniecznością. Być może kiedyś przyjdzie i na mnie ten moment. Oby jednak nie:)

Morchepl

Posty: 19

 
Ja radzę sobie jakoś sama. Naturalnie wiem, że istnieją powody, dla których biuro rachunkowe staje się dla niektórych koniecznością. Być może kiedyś przyjdzie i na mnie ten moment. Oby jednak nie:)

namok

Posty: 17