tani księgowy Łódź

tani księgowy Łódź

Każdy kto prowadzi firmę w tym kraju wie jak bardzo opodatkowana jest u nas praca, ale niestety nie tylko. Jak zminimalizować legalnie obciążenia podatkowe? Znacie dobrych doradców?

Grabow12

Posty: 11

 
Ja to jestem wściekły, że przyszło mi żyć w kraju, gdzie system tępi przedsiębiorców, no ale co zrobić. Jakoś się trzeba dostosować. W kwestii podatków, które moim zdaniem są tutaj skandaliczne bardzo mi pomogli doradcy z biura rachunkowego Maks z Łodzi ( www.nowa-ksiegowa.com.pl). Okazało się, że można legalnie i przepisowo zapanować nad podatkami i nie muszę ponosić takich kosztów jak wcześniej. Wiadomo – mogłoby być lepiej, w UK firmy mają dużo łatwiej, ale teraz da się przeżyć.

HalskiPol

Posty: 16

 
Mieszkam w Łodzi od urodzenia ale jeszcze nigdy nie korzystałem z biura rachunkowego. Nawet pity sobie sam zawsze rozliczałem, choć trochę mnie to denerwowało ;)

namok

Posty: 15

 
Kiedyś to wszystko prowadziłem sam, ale po prostu, zwyczajnie zaczęło mi doby brakować na te wszystkie księgi i dokumenty. No i siłą rzeczy zaczęły się też błędy pojawiać w papierach, a przy kontroli musiałam tylko świecić oczami :P Od niedawa większość spraw księgowych ogarnia mi firam Maks – www.nowa-ksiegowa.com.pl. Wcześniej współpracowałem z innym biurem, konkurencyjnym i powiem, że tamci się nie umywali pod względem jakości obsługi do Maksa. Polecam z czystym sumieniem.

Odi

Posty: 9

 
U mnie wszystkim zajmuje się księgowy z firmy Maks ( www.nowa-ksiegowa.com.pl). Mam dobre doświadczenia z tą firmą, jeszcze nie było takiej sytuacji, żeby coś się w papierach nie zgadzało. Jak mam ich na podorędziu to się też mniej przed kontrolami stresuję.

BigM92

Posty: 20

 
Ech, sam się bujam aktualnie i szukam dobrego księgowego, niestety bez sukcesów. Nie wiem, chyba wszyscy fachowcy od rachunków wyjechali do Dublina...

Nacisk45

Posty: 18

 
No fakt, takich biur księgowych to jest bardzo duży wybór, zwłaszcza w takich dużych miastach jak Łódź, gdzie popyt na usługi rachunkowo – księgowej jest ogromny. Ja miałem do czynienia z kilkoma firmami, a aktualnie większość usług wykonuje dla mnie biuro z ulicy Franciszkańskiej, nazywają się Maks (tu ich strona www.nowa-ksiegowa.com.pl). Fachowe podejście, i przede wszystkim sumienne. Wszystkie rozliczenia, sprawozdania finansowe, księgi, wszystko mam zrobione na czas.

21gregorek

Posty: 7

 
Znajomy ma mi dać jutro kontakt na jakieś biuro, które prowadzi wszystko od kadr i płac, po pomoc przy składaniu wniosków o dotacje z UE. Zobaczę co to za jedni i się jeszcze odezwę. Narka!

Shasio

Posty: 18

 
Co do legalnego obniżania ZUS, czy podatków to jest na to kilka patentów. Mnie bardzo pomogli w tej sprawie specjaliście reprezentujący biuro Maks – www.nowa-ksiegowa.com.pl. Może z nimi zagadaj, fachowo podchodzą do sprawy i starają się każdego klienta “załatwić”, w sensie faktycznie i realnie pomóc w optymalizacji podatkowej.

Lechu_351

Posty: 24