Adwokat w Jastrzębiu, czy znacie ?

Adwokat w Jastrzębiu, czy znacie ?

Potrzebuję adwokata w Wodzisławiu Śląskim, który zajmuje się prawem spadkowym. Powiem szczerze, iż to dość skomplikowana sprawa. Potrzebuję mocnej obrony interesów.

Wiśniak45

Posty: 3

 
Jest różnie u jednego adwokata w Wodzisławiu Śląskim mas sztywny cennik i już. Pewnie tworzony ze średniej. U innych elastyczny, ale na początku wygląda to bardzo szacunkowo, więc czasem jest taka wycena nieco mylna. Najgorzej jak się w trakcie sprawa zaczyna komplikować.

Saagerrak

Posty: 32

 
Nie znam żadnej kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim, a też z tych okolic będę musiał poszukać najlepiej właśnie adwokata. Wiem, że tylko adwokat może reprezentować cię na sprawie, a nie prawnik. Koszta mnie jednakże chyba zjedzą. No ale jak mus to mus. Mam nadzieję, że podsuniecie tu jakąś dobrą propozycję.

wiesław11

Posty: 6

 
Widzę, iż szukacie adwokata w Jastrzębiu. Mogę polecić tego http://www.adwokat-kiwic.pl. Prowadził mi sprawę, działał od samego początku skutecznie. Zawsze miał silne argumenty, zatem nam się udało. Polecam, choć poniektórzy wolą sporo starszych adwokatów. Ten jest profesjonalny i przede wszystkim niezmiernie pozytywnie nastawiony do obrony interesów swoich klientów.

DobreRADY

Posty: 8

 
A mnie się udało, bowiem trafiłam na wyśmienitego adwokata w Wodzisławiu Śląskim, który pomógł w okresie rozwodu. Pewnie tak dobrze nie byłoby bez niego. Jeśli sprawa tylko o alimenty to pikuś, można poradzić sobie samemu, lecz rozwód to całkiem co innego. Podział majątku spędzał mi sen z powiek. Dobrze, że się wszystko potoczyło po mojej myśli.

Robuś

Posty: 6

 
Tak też myślałam, że rozwikła się burza :) mam tylko nadzieję, że ktoś z was jeszcze poleci jakąś sprawdzoną kancelarię adwokacką w Wodzisławiu Śląskim i nie będzie ukrywał kosztów, jakie trzeba ponieść za usługi.

nowoter

Posty: 5

 
To koniec. U mnie też wypada szukać na gwałt jakiejś sprawdzonej kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu. Myślałam, że dam sobie radę sama, ale za duże ryzyko. Też czekam na wasze polecenia.

MisiekKce

Posty: 14

 
Pomoc adwokata to ostateczność? Myślę, że jest w Jastrzębiu Zdroju sporo takich, których cennik jest całkiem okej i można skorzystać, a nie ryzykować samodzielnie. Nigdy nie pisałbym się na taką opcję w pojedynkę.

warter88

Posty: 5