Księgowy Warszawa

Księgowy Warszawa

Muszę pilnie zmienić biuro rachunkowe w Warszawie, bo mam straszne opóźnienia w wystawianiu umów zdalnym współpracownikom. Już dwie osoby przez opóźnienia księgowości straciłem. Bardzo proszę pilnie o podpowiedzi, czy znacie dobrego księgowego w stolicy.

zenek744

Posty: 3

 
Dobrze się zastanów, ile faktur sprzedażowych i kosztowych wystawiasz, bo od tego w dużym stopniu zależy cena współpracy z biurami rachunkowymi.

Klarka34

Posty: 2

 
Wkurza mnie JPK, bo oczywiście biuro rachunkowe bierze trochę więcej kasy za obsługę. Z tego powodu przymierzam się do przejścia na księgowość hybrydową, teraz chyba najlepsza opcja.

plertoo3

Posty: 5

 
Przeniosłem dział kadrowo – płacowy do biura rachunkowego Atroks w Wawie i jestem zadowolony. Umowy mi zoptymalizowali mocno, bo zatrudniam na podstawie umowy o dzieło i zlecenie głównie. Forma współpracy etatowo – zdalna, graficy, copywriterzy i inni freelancerzy. Wszystkie umowy wystawione terminowo, niczego się nie trzeba dopytywać. Wszystko gra.

Deffik

Posty: 14

 
Weź pod uwagę księgowość internetową. Jak masz mało faktur kosztowych to nie zapłacisz za dużo. No i negocjuj cennik przy długoterminowej współpracy.

audi25

Posty: 8

 
Pamiętaj, że i tak to przedsiębiorca odpowiada za błędy w sprawach księgowych, więc wybieraj kogoś faktycznie dobrego, z potwierdzonymi opiniami, a nie najtańszego, bo to źle się skończy.

pawel253

Posty: 4