Prawnik, on-line - możliwe ?

Prawnik, on-line - możliwe ?

Hejka. Co myślicie o tym, aby skorzystać z porad prawnych online? Nie mogę znaleźć zupełnie czasu, aby wybrać się do prawnika.

Jacuś

Posty: 13

 
Nigdy uprzednio nie miałam okazji korzystać z porad prawnych online, ale wydaje mi się to ciekawą alternatywą w stosunku do zwyczajnej wizyty u prawnika.

Czasem możemy otrzymać profesjonalną informację w formie pisemnej, do jakiej zawsze możemy wrócić i nic nie pomylimy :)

Mr Frog

Posty: 14

 
Jakie możliwości daje prawnik online?

Na własnym przykładzie przekonałem się, że pomaga on choćby sporządzić umowę lub zaopiniować te, jakie podsunął nam do podpisania kontrahent. Raz korzystałem z usług prawnika przez Internet, który windykował dla mnie należności, co zakończyło się rzecz jasna pełnym sukcesem.

strusiek

Posty: 14

 
Zawsze zastanawiało mnie, jak odbywają się płatności za usługi, które świadczy prawnik online. Koleżanka niedawno wytłumaczyła mi, że wyceniają oni sprawę, później przesyłają link do szybkich płatności – wystarczy zrealizować przelew na żądaną sumę, a później mamy szansę dostać poradę. Niektóre kancelarie dzwonią i udzielają porady, inne oferują przygotowanie dokumentów i porady.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Każdy prawnik online daje nadzieję, że zaoszczędzimy czas na wizytę w kancelarii.

To prawda, bo sam korzystałem z takich usług. Jestem średnio zadowolony, bo porada była rzeczowa i odpowiadała moim potrzebom, ale musiałem czekać na jej udzielenie przez 2-3 dni.

Widocznie zainteresowanie takimi usługami jest dość spore :)

Bryzyt1

Posty: 16

 
W przeszłości również byłam rozczarowana wizytą u prawnika, albowiem przekazał mi on niezwykle prędko, co myśli o danej sprawie, a także jak wygląda to od strony prawnej. Później zainkasował honorarium i wizyta została uznana za zakończoną. Dla mnie lepiej prezentują się porady prawne online, albowiem istotnie rozjaśniają sprawę, a formułując własne zapytanie nie zapomnimy o niczym.

KRK-Gosiaa

Posty: 24

 
W przeszłości również byłam rozczarowana wizytą u prawnika, bo przekazał mi on bardzo szybko, co myśli o danej sprawie, a także jak wygląda to od strony prawnej. Potem zainkasował honorarium i wizyta została uznana za zakończoną. Dla mnie lepiej prezentują się porady prawne online, bo znacząco rozjaśniają sprawę, a formułując swoje zapytanie nie zapomnimy o niczym.

roudee22

Posty: 16

 
Na ogół młodzi decydują się na porady prawne online, gdy występuje taka konieczność. Poniektórzy cenią sobie osobisty kontakt z prawnikiem, natomiast dla mnie porada uzyskana przez telefon wcale nie jest mniej wartościowa, jeśli pochodzi od zaufanego prawnika, który ma dobrą opinię.

showmemore43

Posty: 24

 
Postanowiłem zaryzykować i skontaktować się z firmą, która reklamuje swoje usługi, do których zalicza się prawnik online. Stosunkowo szybko wycenili usługę, która okazała się dwukrotnie tańsza niż u prawnika, który działa w moim mieście.

Bez wahania skorzystałem z takiej możliwości i nie wykluczam tego w przyszłości.

strusiek

Posty: 19

 
W sumie, gdy były mi konieczne porady prawne online, albowiem popadłem w delikatne tarapaty to http://kancelaria24.co okazała się niezwykle pomocna. Szybko zapłaciłem i pozyskałem rzeczową poradę przez telefon. Mogłem w tym okresie być w pracy, a nie marnowałem czasu na wizyty u prawnika, czekanie w kolejce i krótką rozmowę.

Zdecydowanie polecam wszystkim!

Miluśkooo2

Posty: 16