Rozliczenia Podatkowe dla samozatrudnionych w Anglii

Rozliczenia Podatkowe dla samozatrudnionych w Anglii

Hey. Co myślicie o rejestracji spółki ltd online? Gdzie to można rzeczywiście dobrze szybko i zgodnie z przepisami zrobić? Jeśli macie jakieś sprawdzone biuro rachunkowe w Anglii to prosiłbym o namiar

Yuri20 

Posty: 1

 
Najlepiej założyć firmę w UK niż pracować u kogoś, akurat tutaj zalożenie biznesu nie jest takie trudne jak w Polsce. MI pomogli w temacie w biurze rachunkowym w Tooting w Londynie. Mają swój serwis na http://financialrepublic.co.uk. Rejestracja firmy to była kwestia paru chwil tak naprawdę, a wszystko można było ogarnąć przez internet.

amrmas22

Posty: 6

 
Swoją pierwszą firmę w Anglii zakładałem już dawno temu, oczywiście biznes nie wypalił, przy drugim podejściu już bardziej przemyślałem sprawę, stworzyłem porządny biznesplan i wszystko mi hula po dziś dzień. Polecam rejestrację firmy w UK, najlepsze wyjście żeby naprawdę zacząć zarabiać.

Klara323

Posty: 13

 
Akurat z uslug księgowego to jeszcze w Londynie nie korzystałem ale byłem u prawnika na przykład jakiś czas temu. Polskich kancelarii prawnych w mieście można trochę znaleźć z tym nie ma problemu .

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Nie znam nikogo sprawdzonego kogo móglbym polecic bo też nigdy nie miałem kontaktu z żadnym biurem księgowego w Londynie ale mogę podpytać mam paru znajomych prowadzących swoje firmy.

Tomcio

Posty: 5

 
Sam potrzebuję dobrego księgowego z doświadczeniem w UK i znajomością aktualnych przepisów. Co jak co ale tutaj też prawo się potrafi często zmieniać, tak jak w Polsce kombinują w prawie i ustawach jak nawiedzeni.

Pepkoo2

Posty: 3