obsługa wesele

obsługa wesele

Szukam zespołu muzycznego do grania na przyjęciu weselnym. Możecie kogoś zaufanego polecić? Zależy mi na zróżnicowanym repertuarze, żeby młodzi znaleźli coś dla siebie, ale żeby też starsi goście mogli sobie potańczyć. Jeśli kojarzycie dobre ekipy to będę wdzięczny za info!

wika47

Posty: 4

 
Mi się podoba jak jest w zespole weselnym jakiś jeden gość z harmoszką, który chodzi pośród stołów, zapodaje jakieś przyśpiewki, całe stoły się bujają, jest klimat. Najgorzej jak zespół jest mało aktywny, robi swoje i nie daje nic więcej od siebie, nie czuje klimatu. Wtedy to faktycznie też się ludziom udziela i jest drętwo.

sheinsane

Posty: 17

 
My chyba zrobimy takie kameralne przyjęcie bez zespołu może dla 20-30 osób. Muzykę się puści jakąś z odtwarzacza najwyżej. Koszty nas mocno ograniczają, nie możemy liczyć na rodziców, kredyt mamy zaciągnięty już na mieszkanie...także będzie skromnie.

@rebk67

Posty: 17

 
Sama mam z narzeczonym podobny dylemat. Kompletujemy usługodawców na wesele i o ile fotografa i kamerzystę już mamy, lokal mamy, tak z zespołem jest problem. Sporo firm ma terminy zajęte, naprawdę można się zdziwić, bo nawet w październiku wcale nie jest tak łatwo trafić z wolnym miejscem.

Mr Frog

Posty: 5

 
Na stronie weselegram.pl jest oferta firmy która nam poprowadziła wesele parę miesięcy temu. Bardzo fajna wpadająca w ucho muzyka, aż nóżka sama się nakręcała do tupania. Powiem szczerze, że do dzisiaj ludzie nam mówią jak się spotykamy np. podczas świąt, że się bardzo dobrze na weselu u nas bawili. Nagłośnienie, oświetlenie, cała animacja zabaw zrobione przez Dj-ów zdały egzamin. Sympatyczna, otwarta, przyjazna atmosfera bez jakiejś spiny.

kluseczka

Posty: 13

 
U nas to już była pierwsza kłótnia małżeńska o to kto nam zagra na weselu :) ja chciałam zespół grający na żywo, a narzeczony didżeja. Pertraktacje trwają, nikt nie chce ustąpić jak na razie, ale myślę, że w końcu się dogadamy...głupio by było odwołać wesele z takiego powodu ;)

edyta123

Posty: 6

 
Nawet nie wiem ile teraz trzeba zapłacić za muzykę na weselu. Z tego co ja pamiętam, to myśmy za zespół 4 osobowy wydali coś koło 3 tysięcy także sporo. To był jeden z większych wydatków jaki ponieśliśmy, fotograf i kamera już tak dużo nie kosztowały.

codePerformance

Posty: 13

 
Mi się wesele nie szykuje, ale moja kuzynka mnie zaprasza do siebie na sierpień. Z tego co mówiła to mają mieć didżeja i w sumie ciekawe jak to wyjdzie. Akurat na weselu z didżejem to się jeszcze nigdy nie bawiłam. Na 100 dniówce mieliśmy gościa za konsoletą za to i było całkiem okej.

labuh

Posty: 20

 
Nie mam pojęcia kto dobrze gra na takich przyjęciach. Jeszcze mnie temat nigdy osobiście nie dotyczył, ślubu nie miałam, także trudno mi kogoś doradzać. Moja siostra wychodziła za mąż co prawda, ale to było jakieś 5 lat temu, nawet nie pamiętam jak ta kapela co im grała się nazywała...

Joe

Posty: 9

 
Akurat jakoś nikt dawno z mojej rodziny wesela nie robił a z chęcią bym się wybrał trochę pobawić i przy okazji spotkać z ludźmi. Jedyna nadzieja w moim bracie, który już sporo lat ma narzeczoną że w końcu się na ślub zdecydują.

Lupusx

Posty: 5