Boney M koncert, polecacie ?

Boney M koncert, polecacie ?

Hej. Czy ktoś z Was orientuje się, kiedy będzie u nas koncert Boney M. Na jednej ze stron czytałam, że ma być z okazji andrzejek, ale dokładnie nie znam daty.

quwejt5

Posty: 8

 
Kiedyś byłem zagorzałym fanem Boney M, niemniej jednak dziś nie wiem co tak rzeczywiście o nich sądzić. Grup o tej samej nazwie jest kilka, każdy śpiewa ze swoją ekipą pod nazwą, która ja osobiście mam zarezerwowaną dla dawnego zespołu. Troszkę mi to nie odpowiada, więc na koncerty nie jeżdżę. Niemniej jednak bez wątpienia nikomu nie odradzam.

monichś

Posty: 13

 
Osobiście uważam, że koncerty Boney M to już nie te same koncerty. Gdy miałam okazję być na jednym z takich, strasznie żałowałam. Nie wiem tak faktycznie kto był ze starej ekipy, uważam, że nie było tam nikogo:( Muzyka niczego sobie, natomiast to już nie to samo.

Orolniki

Posty: 22

 
Tak już wiadomo, że Boney M będzie w Polsce w tym roku. Będzie super impreza. Bilety można kupić tutaj http://www.boney-m.pl. Pozdrawiam gorąco.

Oct714

Posty: 11

 
W listopadzie na Ergo Arenie oprócz koncertu Boney M będą inne koncerty gwiazd z dawnych lat. Moja mama tam jedzie, w mieli okazję posłuchać innych gwiazd z lat 80tych i 90 tych. Fajne wydarzenie, jadę tam. Pozdrawiam.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Kiedyś byłem zagorzałym fanem Boney M, ale dziś nie wiem co tak naprawdę o nich sądzić. Grup o tej samej nazwie jest kilka, każdy śpiewa ze swoją ekipą pod nazwą, która ja osobiście mam zarezerwowaną dla dawnego zespołu. Trochę mi to nie odpowiada, więc na koncerty nie jeżdżę. Ale oczywiście nikomu nie odradzam.

Grabow12

Posty: 9

 
My już jesteśmy po zakupie biletów na koncert Boney M. Żałujemy, że to już nie ten sam skład. No ale cóż. Wcale nie jest tak źle z tym jaki jest teraz. Na koncertach jest tak samo dużo ludzi i wszyscy świetnie się bawią przy znanych hitach. Pozdrawiam wszystkich, którzy w listopadzie też się wybierają na ich koncert.

alibaster5

Posty: 11