Pobierz piosenki, sprawdzony serwis ?

Pobierz piosenki, sprawdzony serwis ?

Jak pobrać mp3 za darmo? Może być nawet za niewielką kasę, ale w ogóle mam problem. Nic nie mogę ściągnąć na swój telefon. Może to wina aparatu?

Pomóżcie, jest nowy, może chodzi o jakieś oprogramowanie?

ZaNK3R

Posty: 10

 
Na stronie z darmowymi mp3 musi być wyszukiwarka, w przeciwnym wypadku człowiek zaczyna tracić cierpliwość, wertując kategorie. Ostatnio znalazłem fajną stronkę z całymi albumami do ściągnięcia. Nic się nie zmulało i poszło prędko. Ale w większości stron tak nie jest.

Acclaim

Posty: 15

 
Ostatnio też szukałem kilku zespołów muzycznych, lecz jednak tego nigdzie nie odnalazłem. Przy okazji wpadłem na portal http://pobierzpiosenki.pl. Tu naprawdę jest spora liczba mp3 za darmo do pobrania.

Wejdźcie i sami oceńcie, czy jest to czego szukacie. Aha jakość nagrań jest bardzo dobra.

TeS

Posty: 20

 
Ja też korzystam z tej strony. Jest naprawdę spoko. Mnie pasuje, bowiem większość mp3 za darmo, jakie chciałam tutaj znalazłam i dodatkowo są w porządnej jakości.

grzes3345

Posty: 11

 
Mnie też zwiesza się komputer, gdy pobieram piosenki. Natomiast to nie jest chyba wina strony niemniej jednak mojego kompa. Nie wiem, a może wy możecie dać mi sensowną odpowiedź. Może nie mam zainstalowanych jakichś dodatków, nie znam się. Dzięki za zainteresowani.

Pacothelllucia

Posty: 13

 
Szybko to można sobie płytę nabyć w empiku. Ja naszukałem się porządnej strony z muzyką i w sumie do tej pory nie mam niczego, co mógłbym polecić. Kilka stron, gdzie pobierasz mp3 jest w porządku, natomiast tu niestety trzeba zapłacić, a nie zawsze się przecież taka opcja opłaca. Jak ściągasz rzadko w zasadzie w ogóle.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Odszukałam znakomity ranking jeżeli chodzi o mp3 za darmo. O każdym z nich napisane jest kilka najważniejszych informacji. Bardzo fajna stronka.

usek

Posty: 44