Koncerty gwiazd zagranicznych, komu zlecić?

Koncerty gwiazd zagranicznych, komu zlecić?

Witam, szukam jakiegoś dobrego rozwiązania w kwestii organizacji imprez. Chodzi mi o koncerty na niezbyt szeroką skalę, ale organizator musi być profesjonalny.

Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi i wszelkie propozycje.

wincenty_21

Posty: 8

 
Na takie udane koncerty gwiazd zagranicznych można chodzić i dobrze się na nich bawić. Ta agencja zresztą zawsze organizuje dobre imprezy. W swojej ofercie mają rzeczywiście fajne koncerty. Z pewnością skuszę się chociażby na jeden tego lata. Pozdrawiam was wszystkich gorąco. Być może do zobaczenia na koncercie.

Acclaim

Posty: 12

 
Zastanawiałam się właśnie jakie będą koncerty gwiazd zagranicznych w tym roku u nas w Polsce. Trafiłam na tę stronkę i już mam kilka planów. Wejdźcie sami może i Wasz idol przyjeżdża do nas. Kiedyś byłam na koncercie organizowanym przez tą agencję i było na medal, z pewnością i teraz tak będzie.

grzes3345

Posty: 14

 
Ta agencja niesłychanie dobrze organizuje koncerty gwiazd zagranicznych. Akurat byłam na paru, śledzę też opinie o niej i jest wszystko w porządku. Działa na rynku już 10 lat, także ma doświadczenie.

21gregorek

Posty: 17

 
Tutaj jest adres strony, gdzie można sprawdzić jacy artyści zagraniczni szykują się z odwiedzinami u nas http://www.solarismusic.pl. U nich można nawet samemu zamówić sobie koncert, trzeba jednak liczyć się z kosztami. Taką imprezę firmową organizował nasz szef, było doskonale.

Wygodniś22

Posty: 11

 
Ach te koncerty, kiedyś się na nie chodziło, o ich organizacji nie mówiło się tyle co teraz. Kiedyś w ogóle to były inne czasy. Taka agencja koncertowa musi teraz konkretnie zadbać o to, żeby publiczność się zjawiła, kiedyś koncerty były rzadkością i szło się na każdy bez różnicy kto grał i kto je organizował.

david011

Posty: 9

 
Z tak dobrą organizacją imprez jeszcze nie mieliśmy styczności. Firma spisała się na medal. Jako miasto z pewnością wrócimy do ich usług. Najważniejsze jest to, że publiczności się podobało i czekali na więcej. Udana impreza, gorąco polecamy.

ZPL33

Posty: 21

 
Ach te koncerty, kiedyś się na nie chodziło, o ich organizacji nie mówiło się tyle co teraz. Kiedyś w ogóle to były różne czasy. Taka agencja koncertowa musi teraz konkretnie zadbać o to, żeby publiczność się zjawiła, kiedyś koncerty były rzadkością i szło się na każdy bez różnicy kto grał i kto je organizował.

Laleczka

Posty: 11

 
Jak organizacja koncertów jest dobra, to nie ma prawa, żeby się źle bawić. U nas w mieście bardzo często są jakieś fajne imprezy. Organizator jest po prostu w dechę, ale duże zasługi ma oczywiście prezydent, który zgadza się na tego typu imprezki.

Miluśkooo2

Posty: 16

 
Ciekawa jestem właśnie ile kosztuje taka organizacja koncertów np. na firmowej imprezie. Pewnie wiele, zatem tylko te spore mogą sobie na to pozwolić.

Miki

Posty: 5