Dj na wesele w Krakowie - POMOCY !!!

Dj na wesele w Krakowie - POMOCY !!!

Witam, szukam dj'a na wesele. Mile widziany własny sprzęt, oryginalna muzyka, doświadczenie i wgląd do portfolio. Mieliście już z kimś do czynienia na profesjonalnym poziomie?

malusin

Posty: 14

 
Wybieraj Dj'a do współpracy, który traktuje zarządzanie imprezami, jako zawód, a nie tylko dodatkowe zajęcie. Unikniesz niespodzianek technicznych na 100%.

repta32

Posty: 20

 
Możesz właścicieli dobrych klubów muzycznych w mieście podpytać o wynajęcie dj'a. Niektórzy rezydenci klubów w ten sposób sobie dorabiają.

Giker127

Posty: 30

 
Wybieraj Dj'a, który nie pije i nie pali, ale cały czas jest na swoim stanowisku.

Miałem niemiłe doświadczenia z ludźmi uzależnionymi, którzy obiecywali złote góry, niskie ceny, itp. Uważaj na takich :)

dermin67

Posty: 24

 
Koniecznie pooglądaj filmy z dotychczasowym imprez, jakie prowadził dj. Według mnie na tej podstawie można ocenić na spokojnie kwalifikacje.

pawel253

Posty: 12

 
Grunt to spotkać się z dj'em na żywo.

Jeżeli nie ma chemii międzyludzkiej współpraca nie wyjdzie. Przynajmniej u mnie takie założenie się zawsze sprawdzało.

Michałek

Posty: 13

 
Od podstaw poprowadzi ci imprezę Artur Ślusarek. Jego strona to http://www.art-show.cal.pl. Działalność ma zalegalizowaną. Umowę podpisujesz na jasnych zasadach. Ma faktyczne przygotowanie zawodowe do uprawiania zawodu dj'a i wodzireja. Posiada sprzęt, łącznie z oświetleniem i innymi dodatkami udoskonalającymi zabawę. Gra pod ludzi, nie ma nałogów. Dużo można wymieniać. Ogólnie zawodowiec i godny zaufania człowiek.

ZPL33

Posty: 21

 
Pamiętaj, żeby dj grał tylko z oryginalnych płyt.

Najlepsi artyści w tym zakresie dadzą ci do dyspozycji pełne nagłośnienie z oświetleniem. Praktycznie zero dodatkowych formalności.

FOTOhihi

Posty: 32