DJ Bobo koncert, szukam ?

DJ Bobo koncert, szukam ?

Witam.

Czy ktoś z Was wie kiedy będzie grał u nas koncert DJ Bobo. Aż wstyd się przyznać, że nigdy nie byłam na jego koncercie, ale zawsze jakoś tak wychodziło.

kikiriki2k

Posty: 8

 
Po informacje o koncercie DJ Bobo zawsze sięgam tu http://www.dj-bobo.pl. To dobra strona ze wszystkim, co warte jest przeczytania, tam też można nabyć bilety na jego koncerty w Polsce. Pozdrawiam was serdecznie.

Oct714

Posty: 10

 
Oj jakby tak miało, być, iż będzie koncert DJ Bobo u nas w kraju, to prędko piszcie. Niezwykle mi zależy, żeby go zobaczyć po latach. Raz byłam na koncercie i było po prostu ekstra. Można by się wrócić wspomnieniami.

Oct714

Posty: 7

 
Oj jakby tak miało, być, że będzie koncert DJ Bobo u nas w kraju, to szybko piszcie. Bardzo mi zależy, żeby go zobaczyć po latach. Raz byłam na koncercie i było po prostu ekstra. Można by się wrócić wspomnieniami.

aniusia

Posty: 7

 
DJ Bobo był u nas bardzo dużo razy. Ja byłam na jego dwóch koncertach, ale nie wiem, czy rzeczywiście były tak spektakularne. Może nas ominął z takim show, jakie robi w innych krajach. Choć słyszałam, ze ma o nas samo dobre zdanie. Wszędzie piszą, co chcą. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pa.

johncena67

Posty: 9

 
Takiego gościa jak DJ Bobo nie zapomina się. Zresztą zaczynał wtedy, jak ja zaczynałam interesować się muzyką. Jest jakby po części kawałkiem mojej przeszłości, którą bardzo miło wspominam. Śledzę o nim informacje, ale chyba nie będzie żadnego na razie koncertu. Jak coś, to piszcie kochani. Pozdrowionka.

Satis00

Posty: 17

 
Hej, też wybieram się na koncert DJ Bobo. Nie mogę się doczekać. Widziałam filmiki koleżanki, która była na jego ostatnim koncercie, ale nie w Polsce, zakochałam się w tym facecie. I jak widać można i w tych czasach w idolu z lat 90-tych.

StaryChemik

Posty: 7

 
Każdy koncert DJ Bobo jest niesłychanie dobrze przygotowany. Zresztą nie robi on przecież tego sam, lecz z tego co wiem, to mnóstwo jest z jego pomysłów. Nie da się ukryć, jest twórczy, ma talent i tyle, a poza tymi i pieniądze. Dobrze, że wciąż koncertuje, może skuszę się jak do nas przyjedzie.

hybris4

Posty: 25

 
Hej, też wybieram się na koncert DJ Bobo. Nie mogę się doczekać. Widziałam filmiki koleżanki, jaka była na jego ostatnim koncercie, ale nie w Polsce, zakochałam się w tym facecie. I jak widać można i w tych czasach w idolu z lat 90-tych.

gregcie@

Posty: 13

 
Nie ukrywam, iż DJ Bobo to nie lada kąsek dla mediów. Robi zawsze idealne show. Na koncercie nigdy nie byłam, ale tez chyba i nie żałuję. Ludzie zachwycają się wszystkim. Osobiście wiem, iż te jego koncerty są niesłychanie ok, ale nie mam tak, iż za wszelką cenę muszę na jakimś z nich być.

mack

Posty: 27