Bad Boys Blue koncert, jak grają ?

Bad Boys Blue koncert, jak grają ?

Czy wiecie coś na temat koncertu Bad Boys Blue w tym roku u nas? Chcielibyśmy kupić wcześniej bilety, najlepiej przez internet. Jak coś wiecie, dajcie znać. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie.

Julian

Posty: 10

 
To jest strona, gdzie można kupić bilety na koncert Bad Boys Blue http://www.badboysblue.com.pl.

Ich nowy skład jest super. Słyszeliście ich, ja dopiero nie tak dawno wpadłam na ich nowe hity. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Kiedyś byłam fanką starego trio. Pozdrawiam wszystkich gorąco.

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Też jadę na te koncerty, zwłaszcza z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, że jest John, jest nadal twarzą zespołu, zatem dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

bruszek55

Posty: 9

 
Cieszę się, że Bad Boys Blue będzie w Polsce. Byłem już na ich koncercie, kiedy John McInerney gra z dwoma wokalistkami. Jest na co popatrzeć i uważam, że całkiem dobrze się prezentują. Wczoraj zakupiłem bilety. Będzie dużo innych sław. Widać, że szykuje się niezła impreza, ja jej nie chcę przegapić. Pozdrawiam.

Gosienka54

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o koncert Bad Boys Blue, to już nie weselę się jak dawniej. Nowy skład w ogóle mi nie pasuje. Zresztą nawet nazwa zespołu, którą John zostawił nijak ma się do wokalistek, z którymi teraz koncertuje. W sumie to oczywiście, jak kto woli. Nie grają źle, ale to już oczywiście nie to samo.

roudee22

Posty: 16

 
Też jadę na te koncerty, głównie z powodu Bad Boys Blue. Byłam już na ich koncercie z dwiema nowymi wokalistkami. Grają całkiem spoko. Dobrze, że jest John, jest nadal twarzą zespołu, dlatego dobrze się ich słucha, ogląda i bawi na koncertach. Do zobaczyska na koncercie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

miko_poz

Posty: 19

 
Dobrze słyszeliście Bad Boys Blue będzie w Polsce. Koncert odbędzie się 28 listopada w Ergo Arenie. Oj będzie się działo, bo będzie dużo innych gwiazd popu. Starych legend w nowej odsłonie. Zżera mnie ciekawość:) Gorąco wszystkich pozdrawiam.

johncena67

Posty: 13

 
Uwielbiam emocje na koncertach, teraz czekam na Bad Boys Blue. 28 listopada na Ergo Arenie będzie mnóstwo gwiazd. Pożądane byłoby jechać, pozdrawiam. A co do biletów, to trzeba się spieszyć.

AdiXer92

Posty: 21