Sonique koncert, jak śpiewa ?

Sonique koncert, jak śpiewa ?

Słyszałem, że Sonique będzie w Polsce.

Wiecie gdzie? Raz byłam na jej imprezie, było po prostu ekstra. Kocham ją za to, co zrobiła dla naszej klubowej sceny.

adus56

Posty: 10

 
Wszyscy zachwycają się koncertami Sonique. To nie byle jaka artystka. Zrobiła bardzo dużo dobrego. Można powiedzieć, że jest prekursorem sceny klubowej. Za dużo ma miejsc, w których koncertuje, żeby można ją mieć częściej w Polsce.

Tomcio

Posty: 25

 
Na tej stronie można śledzić koncerty Sonique http://www.sonique.pl. Też bardzo podoba mi się jej działalność muzyczna, najbardziej kręcę mnie oczywiście koncerty. Chyba nie wybiera się na razie do nas:(

Dax90

Posty: 16

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza impreza, na jakiej mogłem się kiedykolwiek znaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, ale warto czekać na taki talent.

Hihi_WWW

Posty: 12

 
Zwykle nie jeżdżę na koncerty, ale jakby miała nas odwiedzić Sonique to co innego. Nie wiem, czy będzie, raczej chyba nie planuje, ale śledzę informacje. Podkreślała nie raz, że lubi naszą publiczność.

Opirettt

Posty: 23

 
Nic nie wiem na temat koncertu Sonique w Polsce. Jak coś będziecie wiedzieli, to szybko napiszcie. Będę wracała na forum z nadzieją. Pozdrawiam serdecznie.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Jak słyszę będzie koncert Sonique to wywołuje to we mnie dreszcze. Z emocji oczywiście. Na ostatni nie udało mi się dostać. Teraz wciąż szukam wątków w internecie, żeby nie przegapić jej koncertu.

Geodeta22

Posty: 20

 
A ja byłam na koncercie Sonique. Oj było to kilka lat wstecz. Tych wrażeń nigdy nie zapomnę. To była najlepsza zabawa, na jakiej mogłem się kiedykolwiek odnaleźć. Okazji do następonej też nie widzę, ani nie słyszałem, natomiast należałoby czekać na taki talent.

Acclaim

Posty: 11