Bar bilardowy

Bar bilardowy

Jakie macie pomysły na spędzenie piątkowej nocy w męskim towarzystwie? Gdzie w Warszawie warto się wybrać z kumplami? Ostatnio dużo gramy w darta, zdarzyło się, że wybraliśmy do night klubu, jakie byście jeszcze opcje podpowiedzieli?

neimar10

Posty: 4

 
Bardziej niż bilard lubię sobie pograć ze znajomymi w PS. To jest aktualnie nasza ulubiona forma spędzania wolnego czasu. Czasami też wynajmiemy sobie salkę gimnastyczną na Ursynowie, żeby popykać w futsal, polecam każdemu trochę ruchu.

pawel253

Posty: 9

 
Zawsze mi się w amerykańskich filmach podobały knajpy ze stołami do bilardu. To był klimat, którego nie da się podrobić w Polskich warunkach moim zdaniem. Choć niektóre klubu próbują jakoś nawiązywać do tamtych wzorów.

gregcie@

Posty: 14

 
Genialnym miejscem dla bardziej zawodowych graczy, jak też zwykłych amatorów, hobbystów jest House of Pool – houseofpool.pl. Mam zamiar u nich skorzystać ze szkolenia, bo prowadzą je prawdziwe fachury – europejski top. Póki co jestem tutaj stałym gościem z kumplami, pykamy sobie dla funu, ale powiem, że coraz bardziej się w tę grę wkręcam.

joziaaaaq23

Posty: 21

 
Ekspertem od bilarda nie jestem, także kiepski będzie ze mnie polecający. Ale za to o wiele lepiej sobie radzę w darta i takich miejscówek gdzie można popykać to już bym mógł kilka polecić.

Posty: 4

 
Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś przykładowego cennika za szkolenia bilardowe, ktoś może wie ile takie kursy kosztują? Jak to wygląda czasowo, szkolenie trwa dzień, tydzień, dłużej? Jakie są efekty?

Saagerrak

Posty: 32