zespół muzyczny ryki, poszukuje!

zespół muzyczny ryki, poszukuje!

Szukamy zespołu muzycznego na studniówkę. Może któryś z weselnych z Kozienic? Jak znacie i polecacie naprawdę sprawdzonych muzyków, to czekamy. Wiele czasu nie zostało :)

Gubomilaa

Posty: 1

 
To zaczynaj działać już teraz. Naprawdę nie żartuję, bo ci dobrzy mają zawalone terminy i wcale nie chodzi tylko o same wesela, ale o imprezy typu studniówki czy też inne bale. Gdy szukaliśmy zespołu muzycznego w Kozienicach, to musieliśmy poświęcić sporo czasu.

Fiflek

Posty: 4

 
To link do naprawdę fajnego zespołu na wesele http://zespol-retro.pl. Znajomi ich wynajęli i teraz sami wiemy, komu zlecimy granie na naszym weselu ;) Bardzo zgrana paczka muzyków, którzy wiedzą jak rozbawić starych i młodych. Uważam ich za mega profesjonalistów w swoim fachu.

Olekk

Posty: 28

 
Jeżeli chodzi o zespół muzyczny w Kozienicach, to akurat nie mam żadnych sensownych namiarów. Może ze stolicy kogoś wziąć. Tyle iż tam to chyba biorą zdecydowanie drożej. Fundusze mamy mocno ograniczone.

neimar10

Posty: 5

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na dobrych muzyków. Mogę powiedzieć, że było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj niektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

Bienkus

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia, bo kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Faktycznie obecnie jest o sporo więcej możliwości, jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, lecz ci dobrzy są pozajmowani na faktycznie daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Marioleczka 

Posty: 2

 
Nie demonizujmy sprawy. Znajdziesz na pewno. Musisz tylko poświęcić trochę czasu na sprawdzenie opinii o takim zespole muzycznym z Puław. Wiadomo, nie każdy będzie profesjonalny. Na ostatnią chwilę niestety tak jest.

donbagino

Posty: 8

 
To niezwykle mi przykro :( My podeszliśmy do sprawy niezwykle poważnie i zdecydowaliśmy się na poszukiwania zespołu muzycznego w Puławach rok przed weselem. Zamówione i zaklepane :)

23-Obert

Posty: 12

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy dużo stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo wcześniej, przede wszystkim jeśli chodzi o okres ślubny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku wcześniej no i naprawdę szukać również w okolicznych miejscowościach.

mew soncz7777

Posty: 13

 
Gdy potrzebowaliśmy zespołu muzycznego do Opola Lubelskiego, przeszukaliśmy mnóstwo stron i for tematycznych. Powiem, że trzeba szukać dużo wcześniej, zwłaszcza jeśli chodzi o okres weselny wiosna lato. Najlepiej zarezerwować sobie termin z pół roku wcześniej no i rzeczywiście szukać również w okolicznych miejscowościach.

Batiatus

Posty: 19