Fotokabina kraków - POMOCY !!!

Fotokabina kraków - POMOCY !!!

Hej.

Jaka foto budka w Krakowie może pochwalić się satysfakcjonująco niskimi cenami i wysoką jakością?

Muszę szybko podjąć decyzję.

M.Michaś

Posty: 10

 
Wychodzę z założenia, że może to być trafiony pomysł, lecz należałoby zwrócić uwagę, aby fotokabina została wykorzystana na adekwatnym do tego wydarzeniu. Z mojej perspektywy wydaje mi się, że takimi uroczystościami mogą być wesela, chrzciny, komunie na salach i inne podobne.

CAUCHETWERE

Posty: 19

 
Jeżeli nie wiecie komu zaufać w kontekście dostarczenia fotokabiny na Waszą imprezę to uwierzcie mi, iż najlepiej, aby wybrać długo działającą na rynku firmę. W przeciwnym wypadku ciekawą kwestią pozostaje czy nawet owa firma z fotokabinami w ogóle utrzyma się na rynku, gdy rezerwujemy jej usługi z znacznym wyprzedzeniem.

Sweeperx

Posty: 16

 
W sumie, jeśli interesuje Cię fotobudka to nie powinieneś się wahać w jej zamówieniu na Twoją uroczystość. Z własnego doświadczenia powiem, że najlepiej jest zrobić to odpowiednio uprzednio (nawet kilka tygodni lub miesięcy przed imprezą), albowiem takie usługi weselą się coraz większą popularnością.

umberko3

Posty: 15

 
Długo myślałem o tym wspólnie z narzeczoną czy przyda nam się foto budka, która przydałaby nam się podczas planowanego wesela. Spotkaliśmy się z właścicielem firmy http://www.fotobudkakrakow.pl, który był rzeczowym człowiekiem.

Przedstawił nam szybko swoją ofertę i podpisaliśmy umowę. Teraz czekamy tylko na wykonanie usługi, ale wygląda na to, że będzie OK :)

Pendrzeec

Posty: 11

 
Z mojej perspektywy fotokabina to strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy szybko rozkręcić imprezę. Na moich osiemnastych urodzinach była fotokabina, z której skorzystali praktycznie wszyscy goście, których zaprosiłem.

Potem było dużo śmiechu, gdy przeglądaliśmy zdjęcia, a trafiły one ostatecznie rzecz jasna na portale społecznościowe :)

Rico

Posty: 15

 
Byłam bardzo pozytywnie zbudowana, gdy zobaczyłam, jakim zainteresowaniem cieszyła się fotobudka w Krakowie podczas wesela, na którym się bawiłam. Sami wspólnie z mężem wykonaliśmy za jej pośrednictwem kilka fajnych fotografii.

Polecamy taką zabawę :)

DiD3K

Posty: 17