Wodzirej zabawa Kraków

Wodzirej zabawa Kraków

Znajdę tutaj na forum jakieś małżeństwa? Mam do was sprawę – kto grał u was na weselu? Możecie mi polecić? Dzięks! :)

Dumek56

Posty: 16

 
Nawet ostatnio byłem na jednym weselu i był dj. Pierwszy raz bawiłem się na takiej imprezie zrobionej przez dj-a i odczucia mam pozytywne.

Jestem zaskoczony, że w sumie tak się dobrze bawiłem :)

agdb1301

Posty: 32

 
Jestem dość na bieżąco z tematem, bo właściwie tydzień temu mieliśmy wesele:D Za oprawę odpowiadali panowie z www.weselegram.pl.

Zrobili nam bardzo fajny teledysk gratis, jeden pan robił zdjęcia i kręcił, a drugi stał za konsoletą. Oferują swój sprzęt, takie dodatki jak lasery, swoje oświetlenie i nagłośnienie. Myślę, że cenowo – przystępnie.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Widzę, że będziemy mieć problem, żeby znaleźć jakiegoś dj-a, albo zespół, bo do naszego wesela zostało już tylko 3 miesiące...a jak czytam opinie, to większość grup ma zarezerwowane terminy nawet z 2 letnim wyprzedzeniem;/

Tatusiek4

Posty: 22

 
U nas na studniówce był bardzo fajny dj, ale już nie pamiętam jak on się tam nazywał. Ogólnie wszyscy dobrze się bawili, mimo że opinie były podzielone – zatrudnić orkiestrę czy dj-a. Mieliśmy na ten temat szkolne referendum :)

Orolniki

Posty: 22

 
Witam.

Powiem szczerze, że mimo że od naszego ślubu minęło już pięć lat, ciągle pamiętam cały ten dzień ze szczegółami:)) Mieliśmy akurat czteroosobową kapelę, ale już sobie ich nazwy nie przypomnę.

Nieźle grali:)

Piotrek.P

Posty: 19

 
Bez dwóch zdań stawiam na Roberta i Marcina ze strony http://www.weselegram.pl. U mnie się sprawdzili, więc na pewno dadzą radę. Tak zwani – pozytywnie zakręceni ludzie, z dużym zaangażowaniem w to co robią. Kilka tysięcy szlagierów w repertuarze, wszystkie hity disco jakie zna świat! :)

Klaudi

Posty: 19

 
Mam ten sam problem, a wesele już coraz bliżej...boję się, że te najlepsze grupy będą już miały zarezerwowane terminy, zwłaszcza, że ślub mam w czerwcu...

HamLitek

Posty: 22

 
Jak sobie liczymy ile nasze wesele dla stu ludzi będzie w sumie kosztowało to nam wychodzi kilkanaście tysięcy złotych...nie są to tanie rzeczy, no ale cóż, raz się żyje ;)

sheinsane

Posty: 16

 
Myśmy zamówili na swoje wesele pana Roberta ze strony www.weselegram.pl. Firma oferuje profesjonalną obsługę wesel, mają swoje nagłośnienie i oświetlenie. Całą obsługą zajmuje się pan Robert z kolegą, dzięki czemu jeden z nich może grać, a drugi filmować, robić zdjęcia itd. Sympatyczni panowie z dużym doświadczeniem.

Damiano

Posty: 20