Imprezy firmowe, znacie kogoś?

Imprezy firmowe, znacie kogoś?

Witam, co polecacie jeśli chodzi o imprezy firmowe? Z którą agencją najlepiej się skontaktować. Mam cel zrobić dopiero pierwszą taką imprezę, dlatego pytam, bo brak mi doświadczenia:)

KKkurol

Posty: 3

 
Wow, pokaz w kielichu wody rozdziawia zawsze wszystkim buzie, tym bardziej, że to nie pokaz w telewizji, a w realu. Świetnie, że artystka wciąż się rozwija i można ją wszędzie oglądać.

Klarka34

Posty: 12

 
Nigdy jakoś nie przepadałam za tego rodzaju pokazami cyrkowymi, lecz w wydaniu tej artystki, która występowała w Mam Talent pokaz zrobił na mnie wrażenie. Podobało mi się, nigdy czegoś takiego na żywo nie widziałam. Po prostu mnie oczarowało.

umberko3

Posty: 8

 
Bardzo bardzo dobrze to wygląda i słowo daję, że w najbliższym czasie sama skorzystam z takiej okazji. Bardzo fajnie, że ta artystka z mam talent, daje swój pokaz w kielichu wody na żywo publiczności i można z tego skorzystać w ramach imprez firmowych.

Marioleczka

Posty: 9

 
Osobiście znakomicie się bawiłem z kolegami. To była jedyna w swoim rodzaju zabawa firmowa, jaką niezwykle miło wspominam i chętnie uczestniczyłbym w drugiej takiej. Taki talent robi wrażenie na człowieku, przede wszystkim, że można obejrzeć show na żywo. Nigdy nie przypuszczałem, że będzie podobać się pokaz akrobatów.

wiesław11

Posty: 8

 
Jeśli szukacie organizacji imprez dla własnej firmy w ramach integracji pracowników itp. spraw to polecam występy tej artystki http://www.annafilipowska.com. Na pewno ją pamiętacie;-)

johncena67

Posty: 9

 
Widziałam na stronie, że proponują pokazy cyrkowe. Sama nie wiem, czym przypadkiem nie skuszę się akurat na taki wybór. Swoją drogą artystka jest znana i lubiana, więc wyjść może całkiem atrakcyjnie.

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Aha to chodzi o o ten pokaz w wodzie mam talent. Teraz rozumiem dlaczego u was takie rozemocjonowanie tematem. Niczego sobie, samemu mi się podobało. Fajnie, że można zobaczyć tę panią na żywo. Na imprezę plenerową jak znalazł takie show. Bardzo fajnie.

StaryChemik

Posty: 11