Atrakcje w Warszawie, gdzie ?

Atrakcje w Warszawie, gdzie ?

Jeśli znacie jakąś dobrą ofertę atrakcji w Zegrzu dla firm, chodzi o wyjazdy integracyjne, to niezwykle dziękuję za podpowiedź. Mam zamiar coś takiego wdrożyć u siebie w firmie. Może jakieś wrażenia?

alibali

Posty: 4

 
Na tę imprezę firmową czekałam z utęsknieniem, jak dziecko. Kocham Mazury, a wyjazd pomyślałam, że każdemu z nas dobrze zrobi. Dobrze, że „góra” w końcu wpadła na pomysł, że tak właśnie można. Ogólnie bardzo polecam taki rodzaj wyjazdów. Ludzie rzeczywiście się na nich mocno integrują.

tigra32

Posty: 10

 
Osobiście lubię to miejsce, więc tym bardziej zareagowałam z uśmiechem na ustach na imprezę dla firmy w Zalewie Zegrzyńskim. Pomyślałam sobie, że to właśnie będzie to, czego potrzebujemy u nas w pracy. Ogólnie za mało jest takich wyjazdów, ale popieram je i polecam każdemu, zwłaszcza nam zapracowanym mróweczkom :)

Pamooko

Posty: 20

 
Raz byliśmy na takim wyjeździe integracyjnym w Warszawie. Było niezwykle miło, wypad trwał dwa dni, panowie pojeździli sobie na quadach, panie popływały na skuterach wodnych. Polecam korzystać, jak można :)

Black_Riot

Posty: 8

 
Tu macie skutery wodne w Warszawie http://adrenalinaclub.pl. To adres profesjonalnej multi agencji, która od lat zajmuje się wyjazdami dla firm, integracyjnych, incentive.

matus2609

Posty: 12

 
Zastanawia mnie tylko fakt, czy takie imprezy 4x4 w Warszawie są bezpieczne. Chyba są jacyś instruktorzy od takich spraw. Bezpieczeństwo to najważniejsza kwestia. Bez zapewnień nigdy w życiu bym się na taką imprezę nie wybrał.

Sweeperx

Posty: 15

 
Konkretnie przygotowują imprezy dla firm. To jedna z lepszych agencji, która proponuje Mazury. Nam najbardziej spodobały się oczywiście skutery wodne, takich wrażeń się nie zapomina. Poza tym mają doświadczenie i wiedzą, co i jak przygotować, żeby się podobało. A sprzęt mają bardzo profesjonalny więc tym bardziej warto korzystać.

audi25

Posty: 8