Festiwal muzyczny

Festiwal muzyczny

Cze!! Jeszcze mam wakacje i będę miał do końca września, więc trzeba to wykorzystać. :) Wybrałbym się z miłą chęcią na jakiś fajny festiwal, ale nie znalazłem żadnego sensownego kalendarza muzycznego w necie...podpowiecie jakieś imprezki?

Fkiur5

Posty: 12

 
Ostatnio się dowiedziałem, że u mnie we Władku, ma być jakiś festiwal w przyszłym roku zrobiony właśnie z muzyką alternatywną w roli głównej. Ciekawie. Tak się zastanawiam co z tych planów wyjdzie...:P

@malpka

Posty: 39

 
Cześć. Dawno nie byłem na takim prawdziwym kilkudniowym festiwalu..A z chęcią bym się wybrał na tego typu imprezę. Szkoda tylko, że czasu brakuje na wszystko. Takie życie.

Shasio

Posty: 19

 
Mój kumpel ma zagrać w tym roku w Gdańsku na festiwalu, także ja się wybieram na Soundrive ;)) Z tego co słyszałem to dość udana impreza, w każdym razie poprzednie edycje takie były, więc nastawiam się pozytywnie!

xacti

Posty: 17

 
Mam bardzo dobre zeszłoroczne wspomnienia z Soundrive Festiwal, więc w tym roku też się wybieram. To co wyróżnia ten festiwal to dużo mniej znanych zespołów, ale za to bardzo obiecujących. Warto sobie poczytać kto w tym roku będzie grał na fb festiwalu– www.facebook.com/SoundriveFest?ref=hl. Dla mnie numer 1 jeśli chodzi o imprezy z muzyką alternatywną w Polsce. Polecam!

AdiXer92

Posty: 17

 
Pojęcia nie mam gdzie jeszcze teraz będą jakieś fajne festiwale organizowane. W sumie sezon wakacyjny już się chyli ku końcowi, więc pewnie nie będzie za dużo takich imprez.

Fowl1990

Posty: 19

 
W tym roku to miałem wakacje udane, zaliczyłem wszystkie największe festiwale jakie miałem w planach, a teraz już zjechałem do domu i już sobie odpuszczam koncerty. Trzeba trochę pobyć na miejscu ;))

Nowe oblicze

Posty: 15

 
Byłem chyba dwa lata temu na Soundrive i miło wspominam. Dużo, dobrej alternatywy, tanie bilety, sprawna organizacja – tak to zapamiętałem ;-)

Orolniki

Posty: 22

 
Heh, ja to co roku jeżdżę Hip Hop Kemp i to jest mój główny cel co roku, jeśli chodzi o koncerty. Także nie pomogę tutaj. Jeśli chodzi i inne klimaty, to raczej trudno mi się przekonać. Pozdro!

Eukalipto

Posty: 35

 
Ja to bym nawet pochodził na jakieś koncerty, ale bilety są w większości przypadków za drogie jak na mój gust. Ostatnio u mnie w mieście występowała Steczkowska to bilet kosztował 5 dyszek...to jest jakieś 20 piw...:D

Nargil

Posty: 27