Fancy koncert, polecacie ?

Fancy koncert, polecacie ?

Ostatnio słyszałem, że Fancy nadal daje koncerty. I podobno ma być w Polsce. Niezmiernie się weselę, lecz może wy orientujecie się, czy to prawda. Gdzie można kupić bilety. Jak coś wiecie, to piszcie kochani. To był mój idol kiedyś.

DaNceR

Posty: 4

 
Nic nie słyszałem o koncercie Fancy, a sam bym się wybrał. To były czasy kiedy nagrywał pierwsze płyty. Kiedyś wszyscy go słuchali. Dziś jeśli dalej koncertuje pewnie ma ogromną publiczność. Wejdę na tę stronę i sprawdzę, czy ma jakieś plany odnośnie Polski.

johncena67

Posty: 12

 
Też uważam, iż Fancy należy się szacunek, tym niezwyklej, iż nadal dalej koncertuje i nie unika koncertów w Polsce. Czekam, aż ukaże się info o koncercie u nas. Na pewno pojadę. Pozdrawiam.

Anno Domini

Posty: 23

 
Bardzo tęsknię za starymi czasami, jak gwiazdy lat 80-tych i 90-tych dopiero co wschodziły. Dziś się o nich zapomina, jak np. o kiedyś sławnym niemieckim piosenkarzu Fancy.

Greed

Posty: 15

 
Fancy koncertuje i to po wszystkich kontynentach. Ma facet krzepę. Zaczynał, gdy ja byłem młody i bardzo mi się wtedy podobał. Teraz nawet nie wiem, jak wygląda.

Gosienka54

Posty: 7

 
To jest strona impresariatu Fancy http://www.fancy.info.pl. To oni organizują jego koncerty w Polsce. Można się z nimi skontaktować. Poza tym na stronie można znaleźć aktualne informacje o tym artyście.

Rimano

Posty: 18

 
Wiadomo, że Fancy dalej koncertuje. To mi się podoba. Ma power do tego przez całe życie. Za to go właśnie kiedyś pokochałam. Do jego muzyki zaraził mnie mój tata. Dziś nie żałuję, że znam jego cały dorobek.

Pszemeg

Posty: 45

 
Nie znam tego artysty Fancy, natomiast teraz sięgnęłam sobie pamięcią i jego kawałki gdzieś tam słyszałam, takie melodyjne. Na koncert mogłabym się wybrać, jakby był bez wątpienia w Polsce, najlepiej w moim mieście. O takich gwiazdach trzeba pamiętać.

Jasio

Posty: 11

 
Fancy pisał też utwory dla innych wykonawców. Ogólnie to bardzo uzdolniony facet. Na początku nie chciał rozgłosu, występował pod innymi pseudonimami. Mnie zawsze podobało się to, co robił. Na jego koncertach dawniej można było mieć pewność, że będzie się człowiek dobrze bawił. Pewnie teraz nie jest inaczej.

Lupusx

Posty: 11

 
Wiadomo, iż Fancy dalej koncertuje. To mi się podoba. Ma power do tego poprzez całe życie. Za to go właśnie kiedyś pokochałam. Do jego muzyki zaraził mnie mój tata. Dziś nie żałuję, iż znam jego cały dorobek.

AlU

Posty: 19