Alphaville koncert, poszukuję ?

Alphaville koncert, poszukuję ?

Kochani, czy orientujecie się coś na temat Alphaville i ich koncertów u nas w Polsce. Podobno mają być teraz latem i na jesień. Można już kupić gdzieś bilety w sieci? Czekam:)

bruszek55

Posty: 10

 
Pamiętam stare dobre Alphaville i ich koncerty, które oglądałam w tv. Kocham ten zespół. Mam z nimi dużo fajnych wspomnień. Teraz też ma być u nas, ale nie uda mi się chyba jechać na koncert.

Nacisk45

Posty: 18

 
Marian Gold wciąż jest dla mnie idolem. Zatem jadę na koncert Alphaville. Będzie w listopadzie na andrzejki. Nie lubię obraźliwych słów na temat tego zespołu, bo na nim się wychowałam i do tej pory mi się podoba. Pozdrawiam również tych co są na nie:)

Ventooo1

Posty: 24

 
Pamiętam dobrze jeden z koncertów Alphaville u nas w Polsce. Było tak nastrojowo i romantycznie, że nie sposób, by o tym koncercie zapomnieć. Tak kochani w tym roku znowu mamy okazję tak dobrze bawić się jak kiedyś. Zespół będzie grał u nas w czerwcu i w listopadzie.

Fanatyk

Posty: 16

 
Tak właśnie myślałem, że będzie tyle pytań o koncert Alphaville.

Kochani tu macie link do strony, gdzie można kupić bilety i dowiedzieć się wszystkiego co i kiedy http://www.alphaville.com.pl. Pomimo, że już nie razem z Lloydem, jest dobrze i nadal romantycznie.

AdiXer92

Posty: 21

 
Takiego rocka jak grają Alphaville już nie ma. Należałoby więc go kultywować i kochać tak jak robiło się to wcześniej. Inni się śmieją, natomiast nie mają z czego. Ja jadę na ich koncert w czerwcu.

jajosz12

Posty: 38

 
Pamiętam dobrze jeden z koncertów Alphaville u nas w Polsce. Było tak nastrojowo i romantycznie, iż nie sposób, by o tym koncercie zapomnieć. Tak kochani w tym roku znowu mamy okazję tak dobrze bawić się jak kiedyś. Zespół będzie grał u nas w czerwcu i w listopadzie.

brzoza77

Posty: 7

 
Taki rock romantic jak grają Alphaville bardzo mi się podobał i wciąż podoba. Kiedyś grało się inaczej i było dużo lepiej na koncertach, dlatego jadę na koncert w czerwcu Ten zespół to moja młodość.

Gosienka54

Posty: 9