Francesco Napoli koncert, znacie ?

Francesco Napoli koncert, znacie ?

Witam, wiecie coś na temat koncertu Francesco Napoli w tym roku u nas w Polsce? Chciałbym zakupić wcześniej bilety, najlepiej przez internet. Dajcie znać, jak coś wiecie. Pozdrawiam i z góry dziękuję za zainteresowanie.

serwus

Posty: 12

 
Nie mam jeszcze biletów na koncert Francesco Napoli, niemniej jednak mam zamiar nabyć je przez internet. Może zrobię prezent rodzicom, pewnie byliby zadowoleni, to ich czasy i ich muzyka. Nie wiem która cena, niemniej jednak chyba tanio nie kosztują.

Sewerynus

Posty: 8

 
Tu macie stronę, gdzie można kupić bilety na koncert Francesco Napoli http://www.francesconapoli.pl.

Bardzo podoba mi się jego ostatnia płyta,widać, że wciąż się rozwija i nie tkwi w miejscu. W końcu śpiewa nie tylko w jednym stylu, nawet arie operowe.

pawel253

Posty: 19

 
W Polsce będzie śpiewała włoska gwiazda lat 80tych i 90 tych Francesco Napoli. Koncert odbędzie się na andrzejki w listopadzie. Szkoda, że trzeba tyle czekać.

frotka90

Posty: 33

 
Nie ma to jak znaleźć się na koncercie kochanych legend muzycznych. W tym roku, w listopadzie Francesco Napoli będzie w Polsce. Jak nie macie jeszcze biletów, to się pośpieszcie, bo schodzą jak świeże bułeczki.

bruszek55

Posty: 10

 
Kocham te emocje na koncertach, w tym roku czeka nas koncert Francesco Napoli. W Sopocie na Ergo Arenie będzie jeszcze sporo innych gwiazd muzycznych, takich z lat 90tych.

@malpka

Posty: 39